Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Odwiedź nas również na: Facebook linkedin

Partnerzy

Zostań Partnerem 11. Forum Rozwoju Mazowsza! 

 

Przez ostatnie lata Forum Rozwoju Mazowsza stało się jednym z największych wydarzeń w regionie, jak i jednym z najważniejszych wydarzeń dotyczących funduszy europejskich w kraju. Forum co roku skupia Partnerów z różnych obszarów, tj. biznesu, nauki, administracji, zdrowia czy organizacji pozarządowych. Rok 2020 i 2021 postawił przed wszystkimi nietypowe wyzwania. Ze względu na szczególne warunki, spowodowane obowiązującym obecnie na terenie Polski stanem epidemicznym związanym z COVID-19 organizatorzy podjęli decyzję, że 11. Forum Rozwoju Mazowsza przyjmie dla widzów formułę wirtualną. 

W tym roku, w tej nowej, ale obiecującej odsłonie, zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji tego wydarzania. Podczas wielu debat, planujemy zaprezentować w sposób interesujący zarówno efekty projektów realizowanych dzięki wsparciu funduszy europejskich, jak i pokazać istotę ich wkładu w rozwój Mazowsza. 11. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się pod hasłem #eFEktUE w dniach 24-25 listopada 2021 w Warszawie. 

Szczegółowe zasady naboru opisane są w Regulaminie wyboru Partnerów (plik do pobrania poniżej). 

Podmioty zainteresowane przystąpieniem do partnerstwa prosimy o przesłanie zgłoszeń w terminie: do  20 września 2021 r. (w temacie zgłoszenia prosimy wpisać: 11. Forum Rozwoju Mazowsza) na adres: forum@mazowia.eu. 

 

Pliki do pobrania: 

Print Form