Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Kontakt

Szukasz informacji o 14. Forum Rozwoju Mazowsza? Zapraszamy do kontaktu:

 

Gabriela Bidzińska-Dajbor, tel. 22 542 23 26

Radosław Bodzioch, tel. 22 542 22 74

Katarzyna Wiejowska, 22 542 25 30

E-mail: forum@mazowia.eu

 

Zapraszamy też do śledzenia profilu wydarzenia na Facebooku i LinkedIn

 

 

 

Organizatorem Forum Rozwoju Mazowsza jest:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych istnieje od 2007 roku. Już od 16 lat odpowiadamy za wdrażanie funduszy europejskich na Mazowszu. Przez ten czas wsparliśmy realizację ponad 13 tysięcy projektów samorządowych, biznesowych, naukowych, kulturalnych, edukacyjnych i społecznych. Efekty dofinansowanych przez Unię Europejską inwestycji widoczne są w przestrzeniach publicznych, urzędach, szpitalach, przedszkolach, szkołach, na uczelniach, w instytucjach kultury i wielu innych miejscach. I to jest właśnie #FEnomenUE.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o możliwościach pozyskania dofinansowania dostępnymi na stronie www.funduszeuedlamazowsza.eu oraz www.mazowia.eu. Zachęcamy również do odwiedzenia stron inicjatyw realizowanych w celu promocji efektów pomocy z Unii Europejskiej: www.liderzmian.eu (konkurs Lider Zmian) oraz www.funduszenamazowszu.eu (Magazyn Fundusze Europejskie na Mazowszu).

Wszystkie aktualności dostępne są również w mediach społecznościowych. Znajdziecie nas w serwisach Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube, Instagram oraz Pinterest.

 Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Inflancka 4, 00-189 Warszawa