Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Bielany leżą w północno-zachodniej części Warszawy i są bardzo przyjaznym miejscem do życia. Ze względu na linię metra wyróżniają się dobrą komunikacją, ale do centrum i innych dzielnic miasta można łatwo dostać się również autobusem, tramwajem czy samochodem.  

Uwagę zwraca bogata oferta edukacyjna dla dzieci i młodzieży, na którą składają się m.in. dwie uczelnie o znaczeniu ogólnopolskim – Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Bielany cechują się także dużą liczbą skwerów i parków, a ze względu na ilość terenów leśnych często określa się je mianem „zielonych płuc” stolicy. 

Naturalne miejsca do wypoczynku i rekreacji uzupełniają liczne obiekty sportowe oraz atrakcje turystyczne w postaci obiektów zabytkowych. Do tego dochodzi mnóstwo wydarzeń kulturalnych, organizowanych przez Urząd Dzielnicy oraz powołane w tym celu podległe jej jednostki. W coroczny kalendarz imprez na stałe wpisały się m.in. klimatyczne koncerty w Podziemiach Kamedulskich czy pikniki z okazji powitania i pożegnania lata. 

Ponadto Urząd Dzielnicy wspiera przedsiębiorczych mieszkańców stolicy udostępniając bezpłatną i przyjazną przestrzeń do pracy w ramach Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych.  

Integrator na Bielanach jest pierwszym, dzielnicowym coworkiem w Warszawie oraz lokalnym centrum wspierania przedsiębiorczych mieszkańców. Stanowi on część miejskiego systemu wsparcia przedsiębiorczości. 

Przedsiębiorczy mieszkańcy Warszawy mogą  liczyć również w ramach Integratora na bezpłatną pomoc specjalistów w postaci porad, szkoleń oraz konsultacji indywidualnych z takich dziedzin jak: księgowość i podatki, wniosek CEIDG, social media, poszukiwanie funduszy na start i rozwój, prowadzenie biznesu w Internecie, doradztwo zawodowe, budowanie modeli biznesowych etc. 

Więcej: 

https://bielany.um.warszawa.pl

https://integratornabielanach.pl

ROZWIŃ

Edukacja przyszłości – inwestycją o najwyższej stopnie zwrotu!

Zapraszamy na stoisko Urzędu Dzielnicy Bielany i Fundacji STEAM Polska oraz jej Partnerów.

Przyjdź do nas i doświadcz edukacji przyszłości. 

Będziemy wspólnie:

  • projektować przy użyciu długopisów 3D 
  • programować z robotem “Zosią – małą nauczycielką”
  • grać w piłkę z robotem Fablem
  • zanurzać się w wirtualne światy w goglach VR
  • podróżować po mikro- i makrokosmosie modeli 3D
  • podbijać obce galaktyki w grze ScottieGo
  • prototypować miasta przyszłości 

oraz rozmawiać o nowej wizji edukacji w modelu STEAM!

Ponadto, dowiesz się jak w ramach Samorządu Lokalnego budować miejskie centra wsparcia przedsiębiorczości na przykładnie Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych.

 

Do zobaczenia na Stadionie Miejski Legii Warszawa

 

Nasze atrakcje będą dostępne dzięki:

         

     

             

 

Print Form