Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

SYGNIS NEW TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Sygnis New Technologies jest wiodącym dostawcą technologii druku 3D w Polsce, specjalizującym się we wdrożeniach technologii addytywnych w firmach i instytucjach, indywidualnym doradztwie technologicznym, projektach badawczo-rozwojowych i realizacjach krótkich serii prototypowych.

Prowadzimy wiele projektów technologicznych i biotechnologicznych – analizujemy, wytwarzamy i optymalizujemy. Od momentu założenia firmy, Sygnis rozwija rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, wykorzystując ogromne doświadczenie, wykształcenie i zaplecze techniczne pracowników oraz pogłębione badania rynku. Wprowadziliśmy dziesiątki produktów na rynek, stosując metody szybkiego prototypowania i nadzorując masowe procesy produkcyjne. Pomagamy firmom i naukowcom na różnych etapach ich projektów i badań.

Sygnis składa się z ludzi twórczych i ambitnych, którzy w ramach pracy samodzielnie prowadzą projekty i rozszerzają zakres swoich umiejętności. Dzięki temu, stworzyliśmy zespół najlepszych inżynierów, naukowców i specjalistów druku 3D w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby identyfikować wraz z Klientami ich potrzeby, a następnie dostarczać im najbardziej optymalne rozwiązania, które usprawnią procesy produkcyjne i pozwolą na zmniejszenie strat.

Nie mylimy informacji z wiedzą. Wierzymy, że umiejętność dostosowania się do szybko zmieniającego się otoczenia i kreatywne podejście do wyzwań powinno stanowić podstawę każdego współczesnego przedsiębiorstwa. Tworzymy dynamiczne, dedykowane grupy badawczo-wykonawcze, które odpowiadają za rozwiązanie Twojego problemu.

Obecnie, jesteśmy zaangażowani w projekt finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, którego celem jest opracowanie technologii termicznego druku 3D ze szkła niskotemperaturowego w technologii Syglass oraz projekt współfinansowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, którego celem jest opracowanie nowej technologii druku 3D z wykorzystaniem opracowanego, uniwersalnego nośnika dla past ceramicznych nieprzewodzących.

Więcej informacji

Print Form