Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Sygnis New Technologies jest wiodącym dostawcą technologii druku 3D w Polsce, specjalizującym się we wdrożeniach technologii addytywnych w firmach i instytucjach, indywidualnym doradztwie technologicznym, projektach badawczo-rozwojowych i realizacjach krótkich serii prototypowych.

Prowadzimy wiele projektów technologicznych i biotechnologicznych – analizujemy, wytwarzamy i optymalizujemy. Od momentu założenia firmy, Sygnis rozwija rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, wykorzystując ogromne doświadczenie, wykształcenie i zaplecze techniczne pracowników oraz pogłębione badania rynku. Wprowadziliśmy dziesiątki produktów na rynek, stosując metody szybkiego prototypowania i nadzorując masowe procesy produkcyjne. Pomagamy firmom i naukowcom na różnych etapach ich projektów i badań.

Sygnis składa się z ludzi twórczych i ambitnych, którzy w ramach pracy samodzielnie prowadzą projekty i rozszerzają zakres swoich umiejętności. Dzięki temu, stworzyliśmy zespół najlepszych inżynierów, naukowców i specjalistów druku 3D w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby identyfikować wraz z Klientami ich potrzeby, a następnie dostarczać im najbardziej optymalne rozwiązania, które usprawnią procesy produkcyjne i pozwolą na zmniejszenie strat.

Nie mylimy informacji z wiedzą. Wierzymy, że umiejętność dostosowania się do szybko zmieniającego się otoczenia i kreatywne podejście do wyzwań powinno stanowić podstawę każdego współczesnego przedsiębiorstwa. Tworzymy dynamiczne, dedykowane grupy badawczo-wykonawcze, które odpowiadają za rozwiązanie Twojego problemu.

Obecnie, jesteśmy zaangażowani w projekt finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, którego celem jest opracowanie technologii termicznego druku 3D ze szkła niskotemperaturowego w technologii Syglass oraz projekt współfinansowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, którego celem jest opracowanie nowej technologii druku 3D z wykorzystaniem opracowanego, uniwersalnego nośnika dla past ceramicznych nieprzewodzących.

Więcej informacji

ROZWIŃ
Print Form