Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Spółka powołana w 2004 roku przez Samorząd Województwa Mazowieckiego celem wspierania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw na terenie województwa mazowieckiego. Główna działalność Funduszu opiera się na udzielaniu nisko oprocentowanych pożyczek na preferencyjnych warunkach, wolnych od prowizji i dodatkowych opłat. Fundusz wspiera lokalny biznes szeroką ofertą finansowania na inwestycje takie jak m.in. zakup lub remont nieruchomości, inwestycja w środki trwałe lub bieżącą działalność obrotową firmy, wprowadzanie na rynek nowych produktów, czy wdrażanie innowacji. Oferta skierowana jest do firm istniejących oraz do osób, które planują założyć działalność gospodarczą. Fundusz od początku swojego istnienia aktywnie działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości na Mazowszu włączając się w inicjatywy takie jak konferencje, spotkania networkingowe, konsultacje dla przedsiębiorców, a także programy akceleracyjne dla startupów. To, co wyróżnia Fundusz, to partnerskie podejście do Klienta oraz wsparcie w takcie całego procesu udzielania i rozliczania pożyczki. Fundusze pochodzą ze środków Unii Europejskiej w dyspozycji Samorządu Województwa Mazowieckiego. Wszystkie dochody przeznaczone są na zwiększanie środków na nowe pożyczki.

Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. jest członkiem m.in. Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Regionalnych Funduszy Rozwoju, Polskiego Związku Funduszy Pożyczkowych oraz Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

W skład zespołu Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. wchodzi 20 specjalistów z dziedzin finansów i bankowości, ekonomii, wsparcia unijnego, analityki i nie tylko. Siedziba Funduszu znajduje się w Warszawie przy al. Niepodległości 58.

 

Więcej: www.pozyczkimazowieckie.pl

ROZWIŃ
Print Form