Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

WARSZAWSKA SZKOŁA FILMOWA została założona w 2004 roku przez reżysera filmowego, scenarzystę i producenta Macieja Ślesickiego oraz jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, Bogusława Lindę. To wyjątkowy kompleks szkół filmowych, w ramach którego prowadzone są studia licencjackie i podyplomowe, studium policealne, kursy oraz liceum ogólnokształcące o profilu filmowym i kreacji gier wideo. 

Strona internetowa:

www.szkolafilmowa.pl

Współpraca:

LICEUM FILMOWE I KREACJI GIER WIDEO działa przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Misją szkoły jest zapewnianie warunków do wszechstronnego rozwoju intelektualnego, wspieranie pasji i zachęcanie do pracy twórczej. Szkoła kształci w ramach dwóch głównych profili: filmowego i kreacji gier wideo. Nauczycielami są czynni praktycy z obu dziedzin, dysponujący rozległą wiedzą w swoich obszarach. Licealiści korzystają z dostępu do profesjonalnego sprzętu, doświadczonych wykładowców i bogatego życia kulturalnego kampusu uczelni artystycznej.

 

WYŻSZA SZKOŁA ARTYSTYCZNA W WARSZAWIE prowadzi 3,5 letnie studia I stopnia (licencjackie) w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym na unikatowym kierunku CHARAKTERYZACJA I KOSTIUMOGRAFIA. Autorski program zajęć, praktyczny profil nauczania oraz atrakcyjne praktyki zawodowe dostosowane są do aktualnych wymogów profesjonalnego rynku pracy. Cykl studiów przygotowuje studentów do wykonywania zawodu artysty-charakteryzatora oraz artysty-kostiumografa na potrzeby świata filmu, telewizji, teatru, opery oraz mody i reklamy.

ROZWIŃ

Na stoisku Warszawskiej Szkoły Filmowej będzie można wziąć udział w quizie filmowym oraz w growym, wygrać nagrody, zrobić sobie profesjonalny portret w studio, zagrać w gry tworzone w szkole oraz w liceum, a także porozmawiać z uczniami i studentami o tym, jak wygląda nauka w Warszawskiej Szkole Filmowej oraz Liceum Filmowym i Kreacji Gier Wideo. Partnerem stoiska jest Wyższa Szkoła Artystyczna, której studentki zapewnią make-up przed zrobieniem portretów. Zapraszamy!

 

Print Form