Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Fundacja Digital University działa od 2014 roku. Naszą misją jest wyrównywanie szans i edukacja w zakresie nowych technologii oraz kompetencji przyszłości. Dostarczamy najnowszą wiedzę w tych obszarach i pomagamy odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się świecie. Zależy nam na wzmacnianiu kompetencji przyszłości wśród społeczności szkolnych, dlatego nasze programy – Be.Eco i Be.Net, kierujemy do nauczycieli, dzieci i młodzieży. Poprzez program Uniwersytet Sukcesu podejmujemy działania wyrównujące szanse kobiet na rynku pracy w IT. 

Misją Fundacji Digital University jest wyrównywanie szans i edukacja w zakresie nowych technologii oraz  kompetencji przyszłości. Naszym celem jest przygotowanie dzieci, młodzieży i dorosłych do wyzwań szybko zmieniającego się świata. 

Zespół Fundacji prowadzi ogólnopolskie programy edukacyjne dla społeczności szkolnych – Be.Eco i Be.Net. 

Celem Fundacji Digital University jest budowanie świadomości tego, w jakim kierunku zmierza świat: jak nowe technologie, rozwój sztucznej inteligencji, ale też i zmiany klimatyczne, wpłyną na nasze życie. Dostarczamy najnowszą wiedzę w tych obszarach i wspieramy w nabywaniu kompetencji, które pomogą dzieciom, młodzieży i dorosłym korzystać w pełni z postępu technologicznego i odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się świecie. Zależy nam na wyrównywaniu kompetencji przyszłości, dlatego poprzez nasze programy docieramy do nauczycieli, dzieci i młodzieży. Podejmujemy działania wyrównujące szanse kobiet na rynku pracy w IT. 

Strona internetowa:

www.fundacja.digitaluniversity.pl

ROZWIŃ
Print Form