Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Dr Magdalena Łazarewicz

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Psycholożka zdrowia, kierownik Uniwersyteckiej Poradni Psychologicznej Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM), adiunkt w Studium Psychologii Zdrowia WUM, członkini zespołu Zakładu Klinicznej Psychologii Zdrowia Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Członkini zarządu Sekcji Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkini Centrum Badań nad Promocją Zdrowia Norweskiego Uniwersytetu Nauki i Technologii (NTNU) w Trondheim. Współpracuje z międzynarodową organizacją szkoleniowo-konsultingową Divercity+ oraz z organizacjami międzynarodowymi takimi jak Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji i UNICEF. 

 

Ma ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń z zakresu kompetencji inter- i intrapersonalnych, także w środowisku wielokulturowym. Łączy pracę kliniczną i naukową z nauczaniem i coachingiem co pozwala jej tworzyć osadzone w praktyce programy szkoleniowe oparte na faktach i zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Autorka podręczników i artykułów naukowych dotyczących między innymi kluczowych predyktorów jakości życia i dobrostanu osób z różnych grup. Interesuje się szczególnie problematyką zdrowia psychicznego i budowania dobrostanu, skupiając się na poszukiwaniu pozytywnych korelatów zdrowia psychicznego i szczęścia.  

 

Poznaj program wydarzenia i spotkaj się z ekspertem podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza.   

 

Zapraszamy!  

Print Form