Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

14. Forum Rozwoju Mazowsza – o wydarzeniu

Forum Rozwoju Mazowsza to najważniejsze wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Forum od lat stanowi niezrównaną przestrzeń do wymiany doświadczeń i inspiracji w gronie przedstawicieli administracji, biznesu, sektora naukowego oraz pozarządowego.

Najbliższa, już 14. edycja Forum odbędzie się 15 października 2024 roku w Warszawie. Będzie to doskonała okazja do spotkania się i dyskusji na tematy dotyczące wyzwań oraz perspektyw rozwoju Mazowsza w kontekście działań podejmowanych przy wsparciu funduszy europejskich. Podczas Forum będziemy mieli okazję przyjrzeć się aktualnym inicjatywom, wymienić się pomysłami oraz poszerzyć naszą wiedzę na temat efektywnego wykorzystania środków unijnych w regionie.

Co się będzie działo podczas 14. Forum Rozwoju Mazowsza?

Motywem przewodnim tegorocznej edycji Forum będzie 20-lecie Polski w Unii Europejskiej. Pomimo, że tegoroczne Forum odbędzie się w formule jednodniowej, nie zabraknie w nim bogactwa inspiracji i możliwości wymiany doświadczeń. Udział w Forum jest całkowicie bezpłatny, co czyni je dostępnym dla szerokiego grona zainteresowanych.

Do dyspozycji uczestników będą:

  • inspirujące debaty z polskimi i zagranicznymi ekspertami organizowane na dwóch scenach,
  • interaktywne przestrzenie do wymiany wiedzy i doświadczeń,
  • warsztaty, symulacje, pokazy i prezentacje,
  • konsultacje eksperckie i networking,
  • konkurs wiedzy o UE.

Podczas Forum będzie także możliwość zapoznania się z wachlarzem możliwości oferowanych m.in. w programie Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Dzięki temu każdy z uczestników będzie mógł dowiedzieć się, jak uzyskać dofinansowanie różnorodnych projektów i inwestycji. Wydarzenie będzie współtworzone przez około 50 partnerów – beneficjentów i multibeneficjentów funduszy europejskich oraz instytucje wdrażające programy unijne.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w tym wydarzeniu, które stanowi istotny krok w budowaniu silniejszej i bardziej zrównoważonej przyszłości dla Mazowsza.

Print Form