Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Nabór Partnerów

Zapraszamy do współpracy przy organizacji 14. Forum Rozwoju Mazowsza

Termin i miejsce Forum:

15 października 2024, Centrum Konferencyjne Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3

Termin naboru Partnerów:

10 kwietnia – 10 lipca 2024

Kto może się zgłosić

Przedstawiciele samorządów i instytucji odpowiedzialnych za wdrażanie programów europejskich, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, ośrodków naukowo-badawczych, podmiotów związanych z kulturą i edukacją, medycyną i ochroną środowiska, ale też uczelnie i organizacje studenckie.

Co zrobić, aby zostać Partnerem 14. Forum Rozwoju Mazowsza

Nabór partnerów odbywa się w trzech prostych krokach:

  1. Wysłanie maila ze zgłoszeniem na adres: forum@mazowia.eu.
  2. Spotkania i rozmowy (w tym online) mające na celu omówienie zasad współpracy.
  3. Podpisanie przez Partnera i Organizatora Oświadczenia Stron, które określa ostateczny zakres współpracy w ramach Forum.

Przypominamy – udział w Forum jako Partner jest całkowicie bezpłatny! My zajmujemy się organizacją i promocją całego Wydarzenia. Partnerom dajemy miejsce, czyli w pełni wyposażoną przestrzeń eventową, a w zamian liczymy na ciekawe propozycje aktywności dla uczestników Wydarzenia!

Przed przesłaniem zgłoszenia zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Naboru Partnerów 14FRM. Maila ze zgłoszeniem należy wysłać drogą elektroniczną na adres forum@mazowia.eu do 10 lipca 2024 r. Gorąco zachęcamy do przesłania zgłoszenia wcześniej, ponieważ to może pomóc w otrzymaniu atrakcyjniejszego miejsca w przestrzeni Forum.

Dokumenty i wzory dokumentów dot. naboru Partnerów:

  1. Regulamin Naboru Partnerów
  2. Wzór Oświadczenia Partnera (do uzupełnienia i podpisania po zakończeniu negocjacji)
  3. Wzór protokołu odbioru (do uzupełnienia i podpisania po Forum)

Co może zaproponować Partner

Główne formy udziału w Forum to wsparcie organizacji debat poprzez zapewnienie ekspertów i/lub aktywne włączenie się we współtworzenie przestrzeni wydarzenia. Czyli – my przydzielamy Państwu bezpłatną powierzchnię wraz z podstawową infrastrukturą i wyposażeniem eventowym, na której można zorganizować stoisko promocyjne, o wielkości dopasowanej do potrzeb (od mini punktu informacyjnego, do kilkudziesięciometrowej strefy). Dajemy też Państwu możliwość zaprezentowania swojej oferty poprzez organizację różnorodnych aktywności skierowanych do uczestników Wydarzenia np. konsultacji, warsztatów, dyskusji grupowych, gier rozwojowych, symulacji, pokazów czy konkursów.

O tym warto pamiętać

Wszystkie proponowane aktywności powinny promować efekty funduszy europejskich, stanowić inspirację dla osób i instytucji zainteresowanych aplikowaniem o środki unijne lub być wprost dedykowane przyszłym beneficjentom tych środków.

Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje – ograniczają nas tylko czas i warunki przestrzenne Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa!

Print Form