Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

dr inż. Ewa Janczar

Członek Zarządu ds. cyfryzacji Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego sp. z o.o. Członek zespołu ds. Spraw Społeczeństwa Informacyjnego, Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu. Wice Prezydent The Council of European Municpailties nad Regions. Członek Zarządu Związku Powiatów Polskich.

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej oraz Wojskowej Akademii Technicznej.   

 

Od wielu lat zajmuje się transformacją cyfrową w takich obszarach jak administracja publiczna, geodezja, planowanie przestrzenne, kultura, zdrowie, edukacja.  Aktywnie uczestniczy w pozyskiwaniu środków unijnych na realizację projektów z obszaru IT.  Posiada doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami odpowiedzialnymi za wdrożenia i rozwój systemów informatycznych oraz opracowanie, wdrożenie, ewaluację strategii i polityki transformacji cyfrowej. Zajmuje się mentoringiem zmian cyfrowych, zarządzała trudnymi i zagrożonymi projektami. Posiada doświadczenie w mediacjach i negocjacjach. 

Prelegent konferencji naukowych i branżowych, publikuje w wydawnictwach naukowych,  współpracuje z Politechniką Warszawską.  

W roku 2019 wpisana na Listę 100 SPRUC, która wyróżnia osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju kompetencji cyfrowych.  

 

Poznaj program wydarzenia i spotkaj się z ekspertem podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza.   

 

Zapraszamy!  

Print Form