Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia już 6-7 grudnia interaktywnej przestrzeni tworzonej przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego we współpracy z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Zespołem Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisku. 

 

Przestrzeń Partnera w Strefie Młodych:

Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisku przygotuje:

 • Wystawę prac uczniów i słuchaczy Zespołu Szkół Drzewnych i Leśnych a w niej prace konkursowe oraz meble wykonywane na zajęciach stolarskich
 • Pokazy tradycyjnych prac ciesielskich z warsztatami na których uczestnicy będą mogli pracować tradycyjnymi narzędziami ciesielskimi
 • Pokazy tradycyjnych prac stolarskich połączone z warsztatami stolarsko-snycerskimi na których uczestnicy będą mogli spróbować pracy narzędziami stolarskimi
 • Pokaz sprzętów wykorzystywanych w leśnictwie oraz materiałów dydaktyczno-naukowych z zakresu leśnictwa, konkursy dla dzieci z zakresu znajomości lasu

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie przygotuje:

 • Pokazy różnych zastosowań Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych w przestrzeni szkolnej (np. druk 3D, interfejsy pomiarowe, mikrokontrolery, mikroskopy, rozszerzona rzeczywistość, aplikacje mobilne)

Departament Edukacji Publicznej i Sportu, Biuro Wspierania Szkolnictwa Wyższego przygotuje: 

 • Konkurs wiedzy o województwie mazowieckim
 • Prezentację przedstawiającą projekty „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” oraz „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”

 

O Partnerze:

Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych im. J. Kochanowskiego w Garbatce- Letnisku

Jesteśmy szkołą z ponad 70-letnią tradycją kształcenia w zawodach związanych ze stolarstwem, obróbką i technologią drewna. Kiedyś przez lata była to Zasadnicza Szkoła Zawodowa, później powstało Techniku Drzewne, od pond piętnastu lat istnieje tu również Technikum Leśne, a od niedawna Centrum Kształcenia Ustawicznego dla dorosłych.

 • Szkoła funkcjonująca w ogólnie przyjętej nazwie jako Szkoła Drzewna jest obecnie Zespołem Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce- Letnisku- miejscowości słynnej z walorów krajobrazowych i wypoczynkowych. Znajduje się w środku Puszczy Kozienickiej przy stacji kolejowej na trasie Radom – Dęblin.
 • Szkoła łączy tradycję z nowoczesnością. Kształcimy w kierunkach Technik Technologii Drewna, Technik Leśnik, Technik Architektury Krajobrazu Stolarz, Dekarz, Cieśla i Tapicer.
 • Od 10 lat szkolimy również dorosłych na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych i w swoich specjalizacjach jesteśmy najbardziej obleganą placówką w Kraju. W ramach centrum Kształcenia Ustawicznego dla dorosłych oferujemy kierunki: Technik Leśnik, Stolarz, Cieśla, Tapicer, Dekarz, Krawiec oraz innowacyjny Stolarz-renowator.
 • Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku pracy prowadzimy kierunkowe szkolenia doskonalące w branży stolarskiej, ciesielskiej, renowacji drewna zabytkowego, snycerstwa, kowalstwa i plecionkarstwa.
 • Szkoła bierze udział w projektach krajowych i zagranicznych, podejmuje współprace z przemysłem oraz z jednostkami Lasów Państwowych w dziedzinie leśnictwa. Nasi uczniowie zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach ogólnopolskich. Wyjeżdżają również jako reprezentanci Polski na mistrzostwa Europu i Świata w ramach konkursów World i EuroSkills.

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

ROZWIŃ
Print Form