Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Zrównoważona gospodarka czy innowacje bez granic – czy istnieje złoty środek w biznesie? 2023/11/06

Zmiany zachodzące na świecie zmuszają nas do bardziej zrównoważonego podejścia. Jak przekuć wyzwania w sukces rynkowy? Mogą w tym pomóc inwestycje w innowacyjne rozwiązania produktowe, usługowe czy procesowe. Specyfiką prac nad innowacjami jest jednak pewna doza niepewności co do efektów. Skąd pozyskać finansowanie na ten cel? Jak zwiększyć transfer technologii na rynek? Od czego zależy sukces innowacyjnych projektów? O tym porozmawiamy podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Debata pt. „Zrównoważona gospodarka czy innowacje bez granic – czy istnieje złoty środek w biznesie?” odbędzie się już 14 listopada w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji przez stronę www.forumrozwojumazowsza.pl.

Zrównoważona gospodarka czy innowacje bez granic – czy istnieje złoty środek w biznesie? 14 listopada 2023, 13:10-13:50, a w tle kobieta ze słuchawkami na uszach oraz w okularach do sztucznej rzeczywistości

Wzmacnianie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki to jeden z obszarów wsparcia z Unii Europejskiej, również z programu „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”. Dlatego o dobrych praktykach w tym zakresie, potrzebach i wyzwaniach porozmawiamy z ekspertami 13. Forum Rozwoju Mazowsza.

 

Porozmawiajmy o zrównoważonym rozwoju gospodarki

Zapraszamy do udziału w debacie pt. Zrównoważona gospodarka czy innowacje bez granic – czy istnieje złoty środek w biznesie?, która odbędzie się 14 listopada w godzinach 13:10-13:50 w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie. W rozmowie prowadzonej przez dr Piotra Dardzińskiego, Dyrektora Centrum Innowacji Politechniki Warszawskiej udział wezmą:

 

Zapisz się już dziś!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisz się już dziś przez formularz dostępny na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl w Zakładce Rejestracja. Zachęcamy również do śledzenia informacji zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisach Facebook oraz Linkedin.

Do zobaczenia!

 

O 13. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza to cykliczne wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Będą to dwa dni wypełnione debatami, rozmowami z udziałem ponad 70 ekspertów i 53 partnerów reprezentujących różne środowiska – administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy.

Patroni honorowi: Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspiera również Europejski Komitet Regionów.

Patroni medialni: Radio Rekord, Telewizja Dami, portal cozadzien.pl, 7 Dni Tygodnik Regionalny, Magazyn Opinii Ziemi Ciechanowskiej – Puls Ciechanowa, Radio Płońsk, Życie Żyrardowa, portal Teraz Środowisko, TV Ciechanów, Agencja Informacyjna Newseria, Dziennik Warto Wiedzieć.

Print Form