Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Środowiskowo neutralni? Transformacja energetyczna a rozwój miast i regionów  2023/11/12

Transformacja energetyczna to nie tylko działania na rzecz środowiska. To przede wszystkim kwestia dbania o warunki do życia obecnych oraz przyszłych pokoleń. Jak przeprowadzić pozytywne zmiany w naszych miastach? Jak zapewnić rozwój lokalny w sposób zrównoważony? I czym jest Nowy Europejski Bauhaus? O tym porozmawiamy podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Debata pt. „Środowiskowo neutralni? Transformacja energetyczna a rozwój miast i regionów, odbędzie się już 14 listopada w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji przez stronę www.forumrozwojumazowsza.pl. Do zobaczenia!

Transformacja energetyczna jest jednym z obszarów wsparcia Unii Europejskiej z programu „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”. Dlatego o dobrych praktykach w tym zakresie, potrzebach i wyzwaniach porozmawiamy z ekspertami 13. Forum Rozwoju Mazowsza.

 

Środowiskowo neutralni? Porozmawiajmy o transformacji energetycznej

Zapraszamy do udziału w debacie pt. „Środowiskowo neutralni? Transformacja energetyczna a rozwój miast i regionów”, która odbędzie się 14 listopada w godzinach 12:00-12:40 w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie.

W rozmowie prowadzonej przez Bartosza Dubińskiego, Prezesa Zarządu Mazowieckiej Agencji Energetycznej, udział wezmą:

  • Andrzej Nowakowski, Prezydent Płocka
  • Daniel Putkiewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno
  • Marcin Grądzki, Zastępca Dyrektora Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej Urzędu m.st. Warszawa
  • Sebastian Gojdź, Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej, Komisja Europejska

 

Zapisz się już dziś!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisz się już dziś przez formularz dostępny na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl w Zakładce Rejestracja. Zachęcamy również do śledzenia informacji zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisach Facebook oraz Linkedin.

Do zobaczenia!

 

O 13. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza to cykliczne wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Będą to dwa dni wypełnione debatami, rozmowami z udziałem ponad 70 ekspertów i 53 partnerów reprezentujących różne środowiska – administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy.

Patroni honorowi: Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspiera również Europejski Komitet Regionów.

Patroni medialni: Radio Rekord, Telewizja Dami, portal cozadzien.pl, 7 Dni Tygodnik Regionalny, Magazyn Opinii Ziemi Ciechanowskiej – Puls Ciechanowa, Radio Płońsk, Życie Żyrardowa, portal Teraz Środowisko, TV Ciechanów, Agencja Informacyjna Newseria, Dziennik Warto Wiedzieć.

Print Form