Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Jak dotrzeć tam, gdzie dotrzeć się nie da? Rola transportu w rozwoju lokalnym 2023/11/11

Wykluczenie transportowe to tylko modne hasło czy rzeczywisty problem? Jak rozwijać system transportu publicznego z korzyścią dla mieszkańców? Jakich błędów unikać?  O tym porozmawiamy podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Debata pt. „Jak dotrzeć tam, gdzie dotrzeć się nie da? Rola  transportu w rozwoju lokalnym, odbędzie się już 15 listopada w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji przez stronę www.forumrozwojumazowsza.pl. Do zobaczenia!

 

Rozwój transportu lokalnego i regionalnego to jeden z obszarów wsparcia z Unii Europejskiej, również z programu „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”. Dlatego o dobrych praktykach w tym zakresie, potrzebach i wyzwaniach porozmawiamy z ekspertami 13. Forum Rozwoju Mazowsza.

 

Porozmawiajmy o rozwoju transportu na rzecz mieszkańców

Zapraszamy do udziału w debacie pt. „ Jak dotrzeć tam, gdzie dotrzeć się nie da? Rola  transportu w rozwoju lokalnym, która odbędzie się 15 listopada w godzinach 13:00-13:40 w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie.

W rozmowie prowadzonej przez Macieja Mysona, Dyrektora rozwoju biznesu w obszarze rynku miejskiego Zespołu Doradców Gospodarczych TOR udział wezmą:

  • Iwona Budych, Prezes Stowarzyszenia Wykluczenie Transportowe
  • Robert Stępień, Prezes Zarządu spółki Koleje Mazowieckie
  • Marcin Jakubowski, Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki
  • Krzysztof Rodziewicz, Dyrektor Departamentu Analiz Transportowych Centrum Unijnych Projektów Transportowych

 

Zapisz się już dziś!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisz się już dziś przez formularz dostępny na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl w Zakładce Rejestracja. Zachęcamy również do śledzenia informacji zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisach Facebook oraz Linkedin.

Do zobaczenia podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza!

 

O 13. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza to cykliczne wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Będą to dwa dni wypełnione debatami, rozmowami z udziałem ponad 70 ekspertów i 53 partnerów reprezentujących różne środowiska – administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy.

Patroni honorowi: Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspiera również Europejski Komitet Regionów.

Patroni medialni: Radio Rekord, Telewizja Dami, portal cozadzien.pl, 7 Dni Tygodnik Regionalny, Magazyn Opinii Ziemi Ciechanowskiej – Puls Ciechanowa, Radio Płońsk, Życie Żyrardowa, portal Teraz Środowisko, TV Ciechanów, Agencja Informacyjna Newseria, Dziennik Warto Wiedzieć.

 

Print Form