Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

WARSZTAT

Cosmopolis – poznaj miasto przyszłości – gra kompetencyjna

Zapisy przez stronę: >>Zapisz się na szkolenie<<

Jeśli chcecie lepszego jutra, już dziś zabierzcie się do pracy. Mamy niewiele czasu by wpłynąć na losy planety i zatrzymać postępującą katastrofę klimatyczną. Jest okazja by wziąć udział w symulacji, która pozwala zobaczyć, jak może wyglądać miasto przyszłości. Zapraszamy do Cospomolis – wyjątkowej rozgrywki organizowanej przez Pracownię Gier Szkoleniowych! Liczba miejsc jest ograniczona.

Już pierwszego dnia Forum Rozwoju Mazowsza będzie okazja, by wziąć udział w przedpremierowej rozgrywce Cosmopolis – najnowszej propozycji integracyjnej Pracowni Gier Szkoleniowych, zaprojektowanej specjalnie z myślą o średnich grupach – od 20 do 100 osób. Cosmopolis przeniesie Was do metropolii jutra – nowoczesnych miast, w których dobro mieszkańców jest na pierwszym miejscu. Ważne będą tradycja lokalnych społeczności, wygoda i dostępność. Nowoczesne technologie posłużą zrównoważonemu, przyjaznemu środowisku rozwojowi. Jako Zespół wcielacie się w rolę biura projektowego, które zajmuje się planowaniem i budową miast. Mieszkańcy trzech miejscowości potrzebują nowych budynków użyteczności publicznej i różnego typu miejskiej infrastruktury. Wasze budynki muszą spełniać wyśrubowane normy ekologiczne, powstawać w zgodzie z planem zagospodarowania, a także być dostosowane do nowoczesnych koncepcji urbanistycznych (takich jak np. 15 minutowe miasto).

Czego doświadczysz podczas udziału w Cosmopolis?

Podczas zespołowego wyzwania zaprojektowania przestrzeni Cosmopolis, będziecie mieli okazje zmierzyć się z niedoborem zasobów, presją czasu a także doświadczyć zmieniających się warunków. Będzie mnóstwo emocji , wyzwań i ekscytujących realizacji.

To doświadczenie pozwoli doświadczyć:

  • Współpracy nastawionej na realizację celu w określonym czasie
  • Samoorganizacji i aktywnego poszukiwanie rozwiązań
  • Znaczenia dobrej organizacji pracy zespołu i współpracy z konkurencją
  • Wyzwania zarządzania czasem, pracą i ograniczonymi zasobami
  • Przełamywanie silosów
  • Skutecznego działanie w zmieniających się warunkach i uczenie się na błędach
  • Gry integracyjnej w zespole kilkudziesięciu osób

Spotkanie poprowadzi: 

Maciej Smrokowski, Facylitator, Pracownia Gier Szkoleniowych

Ukończył socjologię w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Doświadczenie zdobywał w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Od trzech lat pracuje jako konsultant w zakresie gier i narzędzi szkoleniowych. Pomaga wdrażać symulacje do istniejacych programów szkoleniowych jak i tworzyć na ich podstawie nowe. W Pracowni Gier Szkoleniowych pracuje jako facylitator gier, prowadząc rozgrywki gier i symulacji. Pracował między innymi dla takich Klientów jak: Grupa Allegro Sp. z o.o., Deloitte Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., Benefit Systems oraz dla administracji publicznej.

 

 

Print Form