Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

 

Przestrzeń Partnera w Strefie Młodych:

Szczegóły wkrótce!

 

O Partnerze:

Firma technologiczno-doradcza specjalizująca się w rozwiązaniach zapewniających bezpieczeństwo oraz poufność danych i informacji w procesach transakcyjnych dla klientów biznesowych. Rozwiązania bezpiecznego obiegu informacji i dokumentów poufnych przygotowane przez DealDone oferowane są na potrzeby wybranych sektorów gospodarki w formie wirtualnych pokojów danych (Virtual Data Room) lub w postaci zindywidualizowanych platform dostosowanych do specyficznych potrzeb przedsiębiorstw, sektora publicznego lub firm doradczych. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach umożliwiających obieg i pracę na dokumentach poufnych, których kontrola i bezpieczeństwo są krytyczne z punktu widzenia prowadzonych procesów biznesowych. Przedsiębiorca jest beneficjentem Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

ROZWIŃ
Print Form