Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

strefa 4_Miasto Radom 2017/10/24

Podobnie jak przed rokiem na stoisku promocyjnym Miasta Radomia będą ogólnodostępne materiały informacyjne i promocyjne dotyczące samego miasta oraz rozwiązań typu smart.

W określonych godzinach odbędą się konkursy, które będą polegały na rozwiązaniu Quizu o mieście i rozwiązaniach smart oraz znalezieniu kilku różnic na zdjęciach promocyjnych miasta Radomia. Będą także losowane  nagrody-upominki.

Na zainstalowanym totemie informacyjnym będzie można dowiedzieć się o projektach miejskich takich, jak: Bezpłatny Internet dla Mieszkańców Miasta, Strefa kultury, Zintegrowany system, Zarządzanie Oświatą, Miejska przyjazna komunikacja, Ekologiczne autobusy, Radomski Program Drogowy.

Ciekawostką będzie wyświetlenie „świeżego” pomysłu wprowadzonego w mieście, tj. map ukośnych, oraz retromap – http://radom.retromapy.pl/, na ktorych można zobaczyć Radom w bardzo dobrej jakości z 5 różnych perspektyw, jak również za pomocą suwaka zaobserwować zmiany, które zaistniały w mieście w ciągu ostatnich 6 lat.

Na totemie będzie również pokazywany nowy system elektroniczny radomskiego cmentarza komunalnego, za pomocą którego każdy odwiedzający cmentarz może w szybki sposób znaleźć grób bliskiej osoby, wraz ze zdjęciem oraz konkretnymi informacjami, jak dotrzeć na dane miejsce.

Osoby zainteresowane tematyką będą szczegółowo informowane o działaniach typu smart przez pracowników zajmujących się obsługa stoiska.

Print Form