Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Organizacje hybrydowe – jak tworzyć wartość dodaną w wielowymiarowym świecie? 2016/11/12

XXI wiek przyniósł nowe wyzwania w zakresie funkcjonowania organizacji, zarówno tych publicznych jak i prywatnych. Globalizacja, internet, nowe technologie, mobilność wymuszają elastyczność i umiejętność szybkiego reagowania na zmiany. Z drugiej strony, dla obywateli coraz ważniejsze stają wartości, na których budowane są organizacje i ich społeczna odpowiedzialność. W jakim kierunku powinna się rozwijać współpraca na linii biznes-nauka-państwo? Czy hybrydowość może pomóc organizacjom w lepszym zrozumieniu potrzeb rynku i oczekiwań obywateli?

Kto weźmie udział w debacie?

  • Prof. Andrzej Blikle, informatyk, profesor nauk matematycznych, pracownik naukowy, mistrz cukierniczy
  • Robert Perkowski, burmistrz Ząbek
  • Dr hab. Jerzy Witold Pietrewicz, Prof. nadzw., Kierownik Zakładu Analizy Rynku, Szkoła Główna Handlowa
  • Dariusz Żuk, CEO Business Link

Rozmowę poprowadzi dr Małgorzata Bonikowska, Prezes Ośrodka THINKTANK.

Spotkajmy się już 17 listopada w godzinach 10.40-11.40 podczas 7. Forum Rozwoju Mazowsza na Stadionie Legii w Warszawie . Do udziału w debacie zapraszamy wspólnie z Ośrodkiem dialogu i analiz THINKTANK Partnerem wydarzenia! Udział jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji!

tt_logo_osrodek_dialogu_i_analiz_pl

Print Form