Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Nabór Partnerów wydarzenia został przedłużony do 16 października! Nadal masz szansę, żeby się zgłosić! 2023/07/28

Jak co roku zapraszamy do współtworzenia największego w naszym regionie wydarzenia poświęconego funduszom europejskim – Forum Rozwoju Mazowsza. Nabór Partnerów wydarzenia został przedłużony do 6 października, ale już dziś zapraszamy do nadsyłania wstępnych zgłoszeń!

 

 

Podczas Forum nie tylko prezentujemy możliwości, jakie daje lub może dać korzystanie ze środków unijnych, ale przede wszystkim dajemy głos Wam – beneficjentom funduszy europejskich, ekspertom i mieszkańcom Mazowsza. Chcemy, aby dzięki stworzonej przez nas platformie wymiany myśli i doświadczeń, jaką jest Forum, a także dzięki Waszemu udziałowi, tegoroczna edycja była równie bogata, ciekawa i inspirująca, co poprzednie. W tym roku spotykamy się w dniach 14-15 listopada (wtorek-środa) w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa.

Co może zaproponować Partner wydarzenia

Główne formy udziału w wydarzeniu to wsparcie organizacji debat poprzez zapewnienie ekspertów i/lub aktywne włączenie się we współtworzenie przestrzeni Forum. Czyli – my przydzielamy Państwu bezpłatną powierzchnię wraz z podstawową infrastrukturą i wyposażeniem eventowym, na której można zorganizować stoisko promocyjne. Dajemy też możliwość zaprezentowania swojej oferty poprzez organizację różnorodnych aktywności skierowanych do uczestników wydarzenia np. konsultacji, warsztatów, dyskusji grupowych, gier rozwojowych, symulacji, pokazów czy konkursów.

O tym warto pamiętać: Wszystkie proponowane aktywności powinny promować efekty funduszy europejskich, stanowić inspirację dla osób i instytucji zainteresowanych aplikowaniem o środki unijne lub być wprost dedykowane przyszłym beneficjentom tych środków.

Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje – ograniczają nas tylko czas i warunki przestrzenne Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa!

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi naboru Partnerów oraz do nadesłania formularza zgłoszeniowego. Formularz wysyłamy drogą elektroniczną na adres forum@mazowia.eu do 16 października 2023 r., ale gorąco zachęcamy do przesłania zgłoszenia wcześniej!

 

Dokumenty i wzory dokumentów dot. naboru Partnerów:

  1. Regulamin Naboru Partnerów FRM
  2. Formularz zgłoszeniowy
  3. Wzór Oświadczenia Partnera
  4. Wzór protokołu odbioru
  5. Broszura informacyjna PDF
Print Form