Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Honorowy Patronat Marszałka Województwa Mazowieckiego 2017/09/01

Miło nam poinformować, że Patronat Honorowy nad 8. Forum Rozwoju Mazowsza objął Marszałek Województwa Mazowieckiego. Forum odbędzie się już 25 i 26 października na Stadionie Legii w Warszawie. Wydarzenie organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych co roku skupia przedstawicieli różnych środowisk, zwłaszcza administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego.

marszalek-21-300x300

8. Forum Rozwoju Mazowsza to kilkanaście godzin debat, warsztatów i prezentacji podczas których skupimy się na tym, jak realizować projekty z korzyścią do regionu, biznesu i samych mieszkańców. Całości przyświecać będą trzy hasła – współpraca, rozwój i wdrażanie. Będzie to przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń w zakresie realizacji projektów, a także problemów i wyzwań, z jakimi na co dzień mierzą się urzędnicy, przedsiębiorcy, naukowcy, czy też przedstawiciele organizacji pozarządowych. Uczestnicy poznają od kuchni dobre praktyki w zakresie rozwoju miast, biznesu, jak również kapitału ludzkiego i społecznego. Dowiedzą się, w jaki sposób współpracować z partnerami i wykonawcami usług, zwiększać efektywność podejmowanych działań, a także o czym trzeba pamiętać, realizując projekt z unijnym dofinansowaniem. Rozmowy toczyć się będą w studiach nagraniowych, przestrzeniach wystawienniczych i networkingowych. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Chcesz mieć wpływ na kształt tegorocznej edycji wydarzenia? Zostań Partnerem 8. Forum Rozwoju Mazowsza! Do współpracy zapraszamy samorządy, ośrodki naukowe, organizacje pozarządowe i inne podmioty, które pod względem profilu działalności wniosą cenny wkład merytoryczny do programu wydarzenia.

Print Form