Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Forum Rozwoju Mazowsza z patronatem honorowym Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej 2023/11/01

13.Forum Rozwoju Mazowsza #FEnomenUE zbliża się wielkimi krokami. Już 14-15 listopada spotkamy się w Warszawie, aby rozmawiać o roli Unii Europejskiej w naszym życiu! Będą to dwa dni inspirujących dyskusji i wymiany wiedzy w gronie przedstawicieli administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Wydarzenie odbędzie się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspiera Europejski Komitet Regionów. Miło nam poinformować, że do grona patronów honorowych wydarzenia dołączyło Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

 

Co będzie się działo podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza #FEnomenUE?

Wydarzenie organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych to:

  • Dyskusje w gronie ekspertów na różnorodne tematy, takie jak m.in.: budowanie potencjału i konkurencyjności Mazowsza, transformacja energetyczna, rozwój miast i regionów, edukacja na miarę wyzwań przyszłości, gospodarka obiegu zamkniętego, rola transportu w rozwoju lokalnym, zmiany zachodzące na rynku pracy dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji.
  • Interaktywna przestrzeń współtworzona przez 50 Partnerów wydarzenia, gdzie weźmiesz udział w prezentacjach, warsztatach i konsultacjach.
  • Rozstrzygnięcie konkursu Lider Zmian Funduszy Europejskich, w którym mieszkańcy zdecydowali o wyłonieniu efektów unijnych inwestycji, które mają dla nich szczególne znaczenie!

Zapisz się już dziś na 13. Forum Rozwoju Mazowsza #FEnomenUE

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracji dostępny jest na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl. Zachęcamy do śledzenia aktualności zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisach Facebook oraz Linkedin.

Spotkajmy się podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza!

 

Print Form