Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

13. Forum Rozwoju Mazowsza #FEnomenUE z patronatem honorowym Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce! 2023/09/20

Już 14-15 listopada spotkamy się ponownie w Warszawie, aby rozmawiać o roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu, potrzebach i inspiracjach na przyszłość. Wszystko to podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza #FenomenUE odbywającego się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Z przyjemnością informujemy, że Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce również po raz kolejny objęło patronatem honorowym to wielkie święto funduszy europejskich.

 

  1. Forum Rozwoju Mazowsza #FenomenUE

Wszyscy korzystamy z efektów członkostwa Polski w Unii Europejskiej i to jest właśnie #FEnomenUE. Pod takim hasłem odbędzie się 13. Forum Rozwoju Mazowsza w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie. Wydarzenie organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. W programie tegorocznej edycji m.in.:

  • 15 inspirujących debat z udziałem ekspertów z różnych obszarów,
  • 4 strefy tematyczne: Tropy Europy, Eko, Aktywni oraz Fundusze Europejskie,
  • interaktywne przestrzenie do wymiany wiedzy i doświadczeń współtworzone we współpracy z beneficjentami unijnych środków,
  • warsztaty, symulacje, pokazy i prezentacje,
  • konsultacje eksperckie i networking.

To jednak nie wszystko! Podczas Forum odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu Lider Zmian Funduszy Europejskich, w którym mieszkańcy Mazowsza oraz eksperci wyróżnią projekty dofinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

Chcesz współtworzyć tegoroczną edycję wydarzenia?

Do 6 października trwa nabór Partnerów 13. Forum Rozwoju Mazowsza.  Do współtworzenia wydarzenia zapraszamy przedstawicieli administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Zachęcamy do zgłaszania propozycji aktywności!

 

Bądź na bieżąco z informacjami o 13. Forum Rozwoju Mazowsza #FenomenUE

Zachęcamy do śledzenia aktualności strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz profilu Forum Rozwoju Mazowsza w mediach społecznościowych (Facebook oraz Linkedin).

 

A tak było podczas ostatniej edycji wydarzenia!

Ostatnia edycja odbyła się w dniach  6-7 grudnia 2022 roku pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspierał również Europejski Komitet Regionów. Wydarzenie współtworzyło ponad 90 ekspertów i przeszło 40 organizacji reprezentujących administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Z szerokiej oferty debat, warsztatów, prezentacji i pokazów w ramach trzech stref tematycznych – Strefy Rozwoju Mazowsza, Strefy Zdrowia oraz Strefy Młodych skorzystało ponad 1,1 tys. osób na miejscu wydarzenia, a kolejne śledziły transmisję prowadzoną na żywo w internecie.

Print Form