Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Robert Gajewski

Kierownik Wydziału Ekonomii Społecznej w Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej

Z wykształcenia psycholog, z doświadczeniem w terapii osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych. Od 2004 projektujący i realizujący projekty współfinansowane ze środków UE w obszarach pomocy społecznej, wspierające ludzi w przezwyciężaniu swoich barier, problemów. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych zajmujących się osobami uzależnionymi, w kryzysie bezdomności, kryzysie psychicznym, wspieraniem integracji międzypokoleniowej czy też w działaniach wspierających rodziców małych dzieci. Od 12 lat w Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej zajmuje się rozwojem sektora ekonomii społecznej i promowaniem go. 

Człowiek szukający rozwiązań – z niezwykłą umiejętnością wchodzenia w perspektywę różnych grup, stron dialogu społecznego. Potrafi budować sieci, dzięki którym uwzględniona jest perspektywa osób potrzebujących wsparcia i ramy prawne, w jakich muszą się obracać samorządy oraz organizacje pozarządowe. 

Miłośnik gór i podróży. 

 

Poznaj program wydarzenia i spotkaj się z ekspertem podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza.   

 

Zapraszamy!  

Print Form