Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
test
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Akademia Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego jest uczelnią o szerokim profilu biznesowym (zarządzanie, finanse i ekonomia, prawo), uznawaną wg dziennika „Financial Times” za najlepszą szkołę biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. ALK jest również wiceliderem rankingu uczelni ekonomicznych w Polsce wg „Perspektyw” i od wielu lat zajmuje I miejsce wśród szkół niepublicznych. Posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe – tzw. „potrójną koronę”: EQUIS, AMBA i AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie. ALK jest pierwszą i jak do tej pory jedyną uczelnią w Polsce z wyznaczonymi celami zrównoważonego rozwoju ONZ.

Akademia Leona Koźmińskiego od wielu lat z powodzeniem pozyskuje środki zewnętrzne na realizację projektów, które przyczyniają się do rozwoju Uczelni i wzmocnienia jej potencjału, a także budowania relacji z otoczeniem społeczno-gospodarczym. W naszym portfolio projektowym znajdują się granty ze środków POWER, RPO WM, funduszy norweskich, środków krajowych, z Komisji Europejskiej czy też Erasmus+.

Więcej informacji: www.kozminski.edu.pl

 

Spotkaj ekspertów w debatach:

  • Europejskie Mazowsze – potrzeby i wyzwania u progu kolejnej perspektywy unijnej
  • Powrót do przeszłości czy bieg z przeszkodami? – rozwój biznesu w nowej rzeczywistości
  • Gdy nie widać wroga. (Nie)równa walka o życie i zdrowie
  • E-rewolucja a rozwój lokalny i regionalny

 

Zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo z wydarzenia w dniach 8-9 grudnia 2021 roku. Transmisja będzie dostępna na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz  profilu Forum Rozwoju Mazowsza w mediach społecznościowych

Udział jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

 

Print Form