Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Spotkaj się z ekspertami podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza.

 

Scena Główna: 

  • 7 grudnia w godzinach 10:00-10:50: Debata pt. “Zielone miasta przyszłości – planujemy czy realizujemy?” z udziałem Pani dr Agaty Dembek, Adiunkta w Katedrze Zarządzania w Społeczeństwie Sieciowym Akademii Leona Koźmińskiego.

Scena Młodych:

  • 6 grudnia w godzinach 14:00-14:50: Debata pt. “Studia za granicą – ciekawy przerywnik, czy bank możliwości?” z udziałem Pani Valentyny Gumińskiej Dyrektora Biura Współpracy z Zagranicą (Erasmus+), Akademia Leona Koźmińskiego oraz studentów uczelni

O Partnerze:

Akademia Leona Koźmińskiego jest uczelnią o szerokim profilu biznesowym (zarządzanie, finanse i ekonomia, prawo), uznawaną wg dziennika „Financial Times” za najlepszą szkołę biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. ALK jest również wiceliderem rankingu uczelni ekonomicznych w Polsce wg „Perspektyw” i od wielu lat zajmuje I miejsce wśród szkół niepublicznych. Posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe – tzw. „potrójną koronę”: EQUIS, AMBA i AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie. ALK jest pierwszą i jak do tej pory jedyną uczelnią w Polsce z wyznaczonymi celami zrównoważonego rozwoju ONZ.

Akademia Leona Koźmińskiego od wielu lat z powodzeniem pozyskuje środki zewnętrzne na realizację projektów, które przyczyniają się do rozwoju Uczelni i wzmocnienia jej potencjału, a także budowania relacji z otoczeniem społeczno-gospodarczym. W naszym portfolio projektowym znajdują się granty ze środków POWER, RPO WM, funduszy norweskich, środków krajowych, z Komisji Europejskiej czy też Erasmus+.

Więcej informacji: www.kozminski.edu.pl

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

 

ROZWIŃ
Print Form