Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Piotr Pawłowski 2018/09/18

Piotr Pawłowski
Prezes Fundacji Integracja

Działacz społeczny, który od ponad 20 lat konsekwentnie wpływa na likwidację barier społecznych, architektonicznych i cyfrowych. Z wykształcenia pedagog i filozof.
Założyciel i prezes organizacji pozarządowych m.in. Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji , Fundacji „Integracja”. Twórca i redaktor naczelny ogólnopolskiego magazynu “Integracja” i portalu www.niepelnosprawni.pl, Centrów Integracja. Autor i twórca audycji telewizyjnych i radiowych, kampanii społecznych i programów edukacyjnych. Członek m.in. Krajowej Rady Konsultacyjnej przy Pełnomocniku Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, Ashoka Polska. Vice Prezes Koalicji na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością. Przewodniczący Zespoły ds. Osób Niepełnosprawnych przy Prezesie Urzędu Transportu Kolejowego. Laureat wielu nagród m.in. Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski, Nagrody im. Andrzeja Bączkowskiego, Nagrody Totus, Medalu Komisji Edukacji Narodowej, Medalu im. Wacława Szuberta przyznany przez Państwową Akademię Nauk, Nagrodę Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej za działalność humanitarną oraz Nagrody: Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Praw Dziecka.

Spotkaj się z Ekspertem podczas debaty „Smartcare, czyli jak dbać o zdrowie i jakość życia mieszkańców”, która odbędzie się 17 października w godzinach 10.30-11.30.

 

Print Form