Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Jacek Terebus 2017/10/10

Jacek Terebus

Zastępca Prezydenta Miasta Płocka ds. Rozwoju i Inwestycji

Sprawuje urząd Zastępcy Prezydenta Miasta Płocka ds. Rozwoju i Inwestycji. Ponadto, w 2016 roku, został wybrany na stanowisko Dyrektora Wykonawczego CIFAL Płock – jednego z piętnastu afiliowanych ośrodków szkoleniowych Instytutu ONZ ds. Szkoleń i Badań UNITAR na świecie. Zanim objął te stanowiska pracował jako Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Inwestycji Strategicznych.

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę na stanowisku Głównego Projektanta w firmie KTI Polska S.A. – międzynarodowym przedsiębiorstwie z siedzibą główną w Rzymie, oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym. Ponadto posiada doświadczenie w koordynacji projektu Rozwój Smart dla Płocka.

Kierował również zespołem przygotowującym inwestycje do mazowieckiego RIT – w ramach planowania obszaru funkcjonalnego miasta do pozyskiwania środków unijnych przez duże ośrodki regionalne wspólnie z ościennymi samorządami.

Spotkaj się z Ekspertem podczas debaty “Współpraca zamawiającego z wykonawcą od kuchni” już 25 października w godzinach 11.00-12.00 oraz wysłuchaj prezentacji “Co warunkuje sukces dużego projektu PPP? Przykład Płocka” w godzinach 12.05-12.25.

Print Form