Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Zostań Partnerem 14. Forum Rozwoju Mazowsza 2024/04/10

W tym roku Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się 15 października w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa. Jak co roku do współpracy przy organizacji wydarzenia planujemy wybrać około 50 partnerów. Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń przedstawicieli samorządów i instytucji odpowiedzialnych za wdrażanie programów europejskich, organizacji pozarządowych, ośrodków naukowo-badawczych, podmiotów związanych z kulturą i edukacją, medycyną i ochroną środowiska, ale też uczelnie i organizacje studenckie czy też przedsiębiorców, zarówno tych stawiających pierwsze kroki w biznesie, jak i tych realizujących projekty na wielka skalę. Nabór Partnerów wydarzenia potrwa do 10 lipca, ale do nadsyłania zgłoszeń zapraszamy już dziś!

 

O 14. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się jako wydarzenie jednodniowe. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Udział w Forum jest całkowicie darmowy – zarówno dla partnerów, jak i osób odwiedzających. Forum jest największym wydarzeniem dotyczącym funduszy europejskich w regionie, dlatego zachęcamy do udziału podmioty posiadające siedzibę na terenie województwa mazowieckiego lub realizujące tutaj swoje projekty i inwestycje z dofinansowaniem z UE. Forum to wydarzenie, podczas którego nie tylko prezentujemy możliwości, jakie może dać korzystanie ze środków unijnych, ale przede wszystkim dajemy głos Państwu – beneficjentom funduszy europejskich, praktykom i ekspertom skutecznego rozwoju. Chcemy, aby dzięki stworzonej przez nas platformie wymiany myśli i doświadczeń, jaką jest Forum, a także dzięki Państwa udziałowi, tegoroczna edycja była równie bogata, ciekawa i inspirująca, co poprzednie.

W tym roku obchodzimy 20. rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, co czyni nasze Forum jeszcze bardziej wyjątkowym. Będzie to doskonała okazja do podsumowania dotychczasowych osiągnięć oraz spojrzenia w przyszłość. Podczas wydarzenia na scenach będziemy prowadzić dyskusje nie tylko o bieżących tematach i najnowszych trendach rozwojowych, ale również zastanowimy się, jak nasz region może wyglądać za kolejne 20, 40 czy nawet 100 lat. Zapytamy ekspertów o ich wizję przyszłości oraz o potencjalne scenariusze rozwoju. To będzie inspirujący moment refleksji nad tym, jak daleko doszliśmy oraz jakie wyzwania i możliwości czekają nas w długoterminowej perspektywie.

 

Co zrobić, aby zostać Partnerem 14. Forum Rozwoju Mazowsza

Nabór partnerów odbywa się w trzech prostych krokach:

  1. Wysłanie maila ze zgłoszeniem na adres: forum@mazowia.eu.
  2. Spotkania i rozmowy (w tym online) mające na celu omówienie zasad współpracy.
  3. Podpisanie przez Partnera i Organizatora Oświadczenia Stron, które określa ostateczny zakres współpracy w ramach Forum.

 

Przypominamy – udział w Forum jako Partner jest całkowicie bezpłatny! My zajmujemy się organizacją i promocją całego Wydarzenia. Partnerom dajemy miejsce, czyli w pełni wyposażoną przestrzeń eventową, a w zamian liczymy na ciekawe propozycje aktywności dla uczestników Wydarzenia!

Przed przesłaniem zgłoszenia zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Naboru Partnerów 14FRM. Maila ze zgłoszeniem należy wysłać drogą elektroniczną na adres forum@mazowia.eu do 10 lipca 2024 r. Gorąco zachęcamy do przesłania zgłoszenia wcześniej, ponieważ to może pomóc w otrzymaniu atrakcyjniejszego miejsca w przestrzeni Forum.

 

Dokumenty i wzory dokumentów dot. naboru Partnerów:

  1. Regulamin Naboru Partnerów
  2. Wzór Oświadczenia Partnera (do uzupełnienia i podpisania po zakończeniu negocjacji)
  3. Wzór protokołu odbioru (do uzupełnienia i podpisania po Forum)

 

Co może zaproponować Partner

Główne formy udziału w Forum to wsparcie organizacji debat poprzez zapewnienie ekspertów i/lub aktywne włączenie się we współtworzenie przestrzeni wydarzenia. Czyli – my przydzielamy Państwu bezpłatną powierzchnię wraz z podstawową infrastrukturą i wyposażeniem eventowym, na której można zorganizować stoisko promocyjne, o wielkości dopasowanej do potrzeb (od mini punktu informacyjnego, do kilkudziesięciometrowej strefy). Dajemy też Państwu możliwość zaprezentowania swojej oferty poprzez organizację różnorodnych aktywności skierowanych do uczestników Wydarzenia np. konsultacji, warsztatów, dyskusji grupowych, gier rozwojowych, symulacji, pokazów czy konkursów.

 

O tym warto pamiętać

Wszystkie proponowane aktywności powinny promować efekty funduszy europejskich, stanowić inspirację dla osób i instytucji zainteresowanych aplikowaniem o środki unijne lub być wprost dedykowane przyszłym beneficjentom tych środków.

 

Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje – ograniczają nas tylko czas i warunki przestrzenne Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa!

Print Form