Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Wpadamy na rafy czy budujemy mosty? – Edukacja na miarę wyzwań przyszłości 2023/11/10

Postęp technologiczny i kolejne wyzwania wymuszają nowe spojrzenie na edukację. Jak uczyć, żeby nauczyć radzenia sobie w świecie pełnym dynamicznych zmian? Jak dopasować programy kształcenia do potrzeb rynku pracy i życia w społeczeństwie? Z jakich rozwiązań czerpać, a z czego zrezygnować? O tym porozmawiamy podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Debata pt.  „Wpadamy na rafy czy budujemy mosty? – Edukacja na miarę wyzwań przyszłości”, odbędzie się już 15 listopada w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji przez stronę www.forumrozwojumazowsza.pl. Do zobaczenia!

Edukacja jest jednym z obszarów wsparcia Unii Europejskiej z programu „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”. Dlatego o dobrych praktykach w tym zakresie, potrzebach i wyzwaniach porozmawiamy z ekspertami 13. Forum Rozwoju Mazowsza.

 

Wpadamy na rafy czy budujemy mosty? – Edukacja na miarę wyzwań przyszłości

Zapraszamy do udziału w debacie pt. „Wpadamy na rafy czy budujemy mosty? – Edukacja na miarę wyzwań przyszłości”, która odbędzie się 15 listopada w godzinach 10:00-10:40 w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie.

W rozmowie prowadzonej przez Artura Andrysiaka, Członka Zarządu Agencji Rozwoju Mazowsza, udział wezmą:

  • dr Ilona Iłowiecka-Tańska, Zastępca Dyrektora programowego ds. innowacji w Centrum Nauki Kopernik i współtwórczyni Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego
  • Jelena Drenjanin, Członek Europejskiego Komitetu Regionów, Członkini zgromadzenia lokalnego gminy Huddinge w Szwecji, Prezes JEDIN Consulting
  • Ela Wojciechowska, Prezeska Fundacji Digital University
  • Jagoda Gandziarowska-Ziołecka, Socjolożka, Współwłaścicielka Pracowni Gier Szkoleniowych

 

Zapisz się już dziś!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisz się już dziś przez formularz dostępny na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl w Zakładce Rejestracja. Zachęcamy również do śledzenia informacji zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisach Facebook oraz Linkedin.

Do zobaczenia podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza!

 

O 13. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza to cykliczne wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Będą to dwa dni wypełnione debatami, rozmowami z udziałem ponad 70 ekspertów i 53 partnerów reprezentujących różne środowiska – administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy.

Patroni honorowi: Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspiera również Europejski Komitet Regionów.

Patroni medialni: Radio Rekord, Telewizja Dami, portal cozadzien.pl, 7 Dni Tygodnik Regionalny, Magazyn Opinii Ziemi Ciechanowskiej – Puls Ciechanowa, Radio Płońsk, Życie Żyrardowa, portal Teraz Środowisko, TV Ciechanów, Agencja Informacyjna Newseria, Dziennik Warto Wiedzieć.

 

 

 

 

Print Form