Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

#WokółFunduszyUE: Bezpieczeństwo w cyfrowym świecie 2022/02/11

Co wspólnego ma fizyka z bezpieczeństwem danych? Czy istnieją szyfry, których nie da się złamać? Czy powinniśmy mówić bardziej o bezpieczeństwie, czy może jednak o niebezpieczeństwie danych w cyfrowym świecie? O tym podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza opowiedział Jerzy Piotr Walczak, Główny Inżynier Projektu w Softcream Software Sp. z o.o. 

 

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia!

(relacja dostępna z napisami)

https://youtu.be/DlsSb8oPJ1o

 

O wydarzeniu 

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu.  Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Jedenasta edycja forum odbyła się w dniach 8-9 grudnia 2021 roku w formule zdalnej. Wydarzenie odbyło się pod honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Europejskiego Komitetu Regionów oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz mediów społecznościowych wydarzenia (Facebook, LinkedIn oraz YouTube), gdzie publikowane są relacje z debat oraz wystąpień z udziałem zaproszonych ekspertów. 

Print Form