Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Pokonać niepokonane – Nowe standardy w medycynie i opiece nad pacjentami 2019/10/14

Rozwój medycyny sprawia, że służba zdrowia jest w stanie coraz trafniej stawiać diagnozy i wprowadzać skuteczne działania. Trudno jednak mówić o sukcesie, gdy profilaktyka wciąż pozostawia wiele do życzenia, a na leczenie często trzeba czekać miesiącami. W jaki sposób pokonać dotychczas niepokonane ograniczenia w opiece nad pacjentami? Jak innowacyjne rozwiązania wspierają działania na rzecz mieszkańców? I co mają z tym wspólnego fundusze europejskie? Tego dotyczyć będzie debata „Pokonać niepokonane – Nowe standardy w medycynie i opiece nad pacjentami”, która odbędzie się podczas 10. Forum Rozwoju Mazowsza już 17 października w godzinach 10.50-11.50. 

Debata odbędzie się z udziałem światowej sławy specjalisty otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii  prof. dr hab. n. med. dr h.c. multi Henryka Skarżyńskiego, autora pierwszego na świecie programu leczenia częściowej głuchoty. W gronie ekspertów znajdą się również dr n. med. Maciej Piróg Dyrektor Zarządzający pierwszą w Polsce Kliniką Budzik dla dzieci w śpiączce oraz dr Małgorzata Gałązka-Sobotka – Dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego i Wiceprzewodnicząca Rady Narodowego Funduszu Zdrowia. Perspektywę innowacyjnych rozwiązań wspierających jakość życia niewidomych mieszkańców przedstawi natomiast Piotr Pecko Dyrektor Rozwoju Transition Technologies. Rozmowę poprowadzi Izabela Dessoulavy-Gładysz – Ekspert ds. komunikacji w sektorze zdrowia.

 

Zapraszamy do udziału! Zarejestruj się już dziś. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zobacz program debat 16 października

Zobacz program debat 17 października

Poznaj Partnerów i sprawdź, co będzie się działo w przestrzeni wystawienniczej

 

 

Print Form