Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Różnorodność jest normą – warsztat

Na co dzień pewnie rzadko zastanawiamy się nad kwestią dostępności w naszej okolicy. Dlatego zapraszamy do udziału w warsztacie uwrażliwiającym na tematykę niepełnosprawności i zagadnienia z nią związane. Warsztaty nastawione są na doświadczanie i zmianę perspektywy uczestników i uczestniczek. Czego możecie się spodziewać?

  • rozmowy na temat tego, czym w ogóle jest dostępność i od czego warto zacząć ją wprowadzać,
  • praktycznych ćwiczeń symulujących różne rodzaje niepełnosprawności.

 

Warsztat poprowadzą:

Fundacja Polska Bez Barier razem z Arturem Świerczem – Pełnomocnikiem Zarządu Województwa Mazowieckiego ds. Osób z Niepełnosprawnościami

 

Zasady udziału w warsztacie:

Udział wymaga rejestracji. Szczegóły wkrótce.

 

Spotkajmy się podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza! 

Zachęcamy do sprawdzenia agendy wydarzenia oraz aktywności Partnerów zamieszczanych na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

Print Form