Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
[ic_wcag] Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Magdalena Targońska

Zastępca Dyrektora Departamentu Organizacji ds. Zakupów Wspólnych
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Prawnik, doświadczony pracownik instytucji samorządowych, obecnie: Zastępca Dyrektora Departamentu Organizacji ds. Zakupów Wspólnych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz ekspert Agencji Rozwoju Mazowsze S.A. ds. zielonych zamówień publicznych w projekcie CE-PRINCE Interreg Central Europe 2021-2027. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze prywatnym oraz publicznym, pełniąc funkcje zarządzające i koordynujące.  

Aktywnie uczestniczyła w wielu projektach istotnych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego wymagających strategicznego podejścia i operacyjnej konsekwencji. Obecnie nadzoruje i koordynuje funkcjonowanie największej grupy zakupowej w administracji samorządowej obejmującej ponad 70 podmiotów publicznych w  20 kategoriach zakupowych, która maksymalizuje oszczędności w zakupach z dbałością o środowisko i jakość zamówień.  

Odpowiada także za działania w ramach zielonych zamówień publicznych propagowanych przez ambasadorów Europejskiego Paktu na rzecz Klimatu – wspieranych przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, którego idea skupia się na szerzeniu wiedzy i wspieraniu działań w celu połączenia sił oraz wspólnego wypracowania i wprowadzenia w życie rozwiązań klimatycznych na małą i dużą skalę. 

W ramach Projektu CE-PRINCE Interreg Central Europe swoją działalność koncentruje na wypracowaniu rozwiązań ułatwiających przejście na gospodarkę o obiegu zamkniętym w Europie Środkowej (CE) poprzez wykorzystanie zielonych zamówień publicznych (GPP) jako środka poprawy obiegu zamkniętego w przedsiębiorstwach, przy jednoczesnym wzmocnieniu zdolności sektora publicznego do publikowania przetargów zawierających więcej elementów obiegu zamkniętego. 

Posiadając zdolność do patrzenia na problem z wielu różnych perspektyw, w razie potrzeby rezygnuje z utartych schematów i gotowych, oczywistych rozwiązań. Stosuje efektywne strategie, które prowadzą do osiągania celów stawianych przez klientów.  

Print Form