Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

11. Forum Rozwoju Mazowsza

 • Co za nami i co jeszcze przed nami? Jakie możliwości przyniesie perspektywa unijna na lata 2021-2027? O tym rozmawialiśmy w gronie ekspertów 11. Forum Rozwoju Mazowsza. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia!

  Forum Rozwoju Mazowsza to wyjątkowe wydarzenie pełne dyskusji i inspiracji na rzecz rozwoju regionu przy wsparciu Unii Europejskiej. Jedenasta edycja forum odbyła się w dniach 8-9 grudnia 2021 roku. Wydarzenie współtworzyło ponad 70 ekspertów reprezentujących przeszło 50 instytucji publicznych, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. W programie wydarzenia znalazło się aż 12 debat, wystąpienia i czaty tematyczne, które zostały wyświetlone prawie 7 tys. razy! Wydarzenie odbyło się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Europejskiego Komitetu Regionów. Organizatorem Forum była Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. 

  Co za nami i co jeszcze przed nami? Jakie możliwości przyniesie perspektywa unijna na lata 2021-2027? O tym rozmawialiśmy w gronie ekspertów 11. Forum Rozwoju Mazowsza. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia oraz wysłuchania wypowiedzi Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego, prof. dr hab. Grzegorza Mazurka Rektora Akademii Leona Koźmińskiego oraz organizatora wydarzenia – Mariusza Frankowskiego Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

  Zapraszamy również do obejrzenia relacji prowadzących wydarzenie oraz galerii zdjęć!

  https://youtu.be/JBIxCtZpnRw

  https://youtu.be/rWsJQoUQZgc

  https://youtu.be/2dxH9PNbc0I

Print Form