Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

 

Strefa Rozwoju Mazowsza:

Zapraszamy do odwiedzenia interaktywnej przestrzeni organizowanej przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny (PPP-T) we współpracy z Miastem Płock oraz Siecią Przedsiębiorczych Kobiet. Co się będzie działo?

  • Konsultacje w zakresie oferty wsparcia przedsiębiorców na terenie miasta Płock
  • Prezentacja usług okołobiznesowych, szkoleniowych, informacyjnych, doradczych, proinnowacyjnych i finansowych oferowanych przez PPP-T
  • Warsztat #IamRemarkable” organizowany przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak ważna jest umiejętność autopromocji, dlaczego tak trudno jest mówić o swoich osiągnięciach i jak to przełamać. Zainteresowane osoby nauczą się mówić o swoich osiągnięciach w taki sposób, by nie były odbierane jako przechwalanie się, ale stały się skutecznym narzędziem pomagającym w osiągnięciu sukcesu zarówno na poziomie osobistym jak i zawodowym.

O Partnerze: 

Misją Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet jest propagowanie idei przedsiębiorczości, wśród kobiet i wspieranie rozwoju firm prowadzonych przez kobiety oraz ich promocja. Fundacja nieustannie śledzi trendy i ewolucję rynku pracy i na podstawie wnikliwej analizy opracowuje programy i projekty, które są kompleksowym wsparciem dla kobiet  – wchodzących dopiero na rynek i tych planujących założenie własnego biznesu oraz tych, które już mają swoją działalność gospodarczą. Krótko mówiąc, fundacja pomaga wszystkim kobietom, które “przedsię-biorą”, czyli kierują własnym losem i decydują się na inicjowanie własnych działań.

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

 

ROZWIŃ
Print Form