Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

 

Przestrzeń Partnera w Strefie Młodych

Szczegóły wkrótce.

 

Przestrzeń prezentacyjno-warsztatowa „C” (II piętro)

  • 6 grudnia w godzinach 11:00-13:30:

Cosmopolis – poznaj miasto przyszłość i weź udział w najnowszej grze Pracowni Gier Szkoleniowych!

Jeśli chcecie lepszego jutra, już dziś zabierzcie się do pracy. Mamy niewiele czasu by wpłynąć na losy planety i zatrzymać postępującą katastrofę klimatyczną. Jest okazja by wziąć udział w symulacji, która pozwala zobaczyć, jak może wyglądać miasto przyszłości. Zapraszamy do Cospomolis!

Cosmopolis przeniesie Was do metropolii jutra – nowoczesnych miast, w których dobro mieszkańców jest na pierwszym miejscu. Ważne będą tradycja lokalnych społeczności, wygoda i dostępność. Nowoczesne technologie posłużą zrównoważonemu, przyjaznemu środowisku rozwojowi. Jako Zespół wcielacie się w rolę biura projektowego, które zajmuje się planowaniem i budową miast. Mieszkańcy trzech miejscowości potrzebują nowych budynków użyteczności publicznej i różnego typu miejskiej infrastruktury. Wasze budynki muszą spełniać wyśrubowane normy ekologiczne, powstawać w zgodzie z planem zagospodarowania, a także być dostosowane do nowoczesnych koncepcji urbanistycznych (takich jak np. 15 minutowe miasto).

Więcej informacji o grze i zapisach znajdziecie na stronie >>>Cosmopolis – poznaj miasto przyszłość! – Forum Rozwoju Mazowsza – Forum Rozwoju Mazowsza<<<

 

Przestrzeń prezentacyjno-warsztatowa „D” (I piętro)

  • 7 grudnia w godzinach 11:00-14:00:

Gra kompetencyjna „Galeria Perspektyw”

Szkolenie dedykowane wszystkim tym, którym zależy na osiąganiu lepszych wyników dzięki współpracy. Galeria Perspektyw to symulacja współpracy między urzędnikami a beneficjentami, ujęta w metaforę pracy nad odbudową jednego z największych witraży w Europe.

Fabuła jest oparta na faktycznej sytuacji. W przededniu II Wojny Światowej, z uwagi na ryzyko zniszczenia witraża z katedry w Gloucester, został on dokładnie sfotografowany, rozebrany i zdemontowany, aby móc go bezpiecznie odtworzyć w spokojniejszych czasach. Jednak, choć wszystkie elementy witraża przetrwały wojnę w stanie nienaruszonym, zaginęły instrukcje, dzięki którym można było odtworzyć dzieło.

Więcej informacji o grze i zapisach znajdziecie na stronie: >>>Zapraszamy do udziału w grze “Galeria Perspektyw” – Forum Rozwoju Mazowsza – Forum Rozwoju Mazowsza<<<

 

O Partnerze:

Pracownia Gier Szkoleniowych powstała w 2004 r., by wykorzystując gry szkoleniowe i symulacje wspierać firmy i organizacje w pokonywaniu wyzwań zarządzania. Projektuje nowoczesne doświadczenia szkoleniowe, edukacyjne i integracyjne metodą gier i symulacji, które wspierają organizacje w procesach zmian i programach rozwoju kompetencji. Eksperci Pracowni zanurzają ludzi w doświadczeniu gry, aby doskonalili oni mistrzostwo osobiste i współpracy w zespołach przez wchodzenie na coraz wyższy poziom umiejętności. W efekcie rzeczywistość organizacji staje się bardziej zrozumiała, cele osiągalne, a wachlarz możliwości osobistych i zespołu w działaniu poszerza się.

Pracownia Gier Szkoleniowych to także własny zespół trenerów certyfikowanych w prowadzeniu treningów, szkoleń i spotkań metodą gier i symulacji. W skład zespołu wchodzą trenerzy z doświadczeniem biznesowym i zarządczym w dużych organizacjach, eksperci finansów, marketingu i HR. Pracownia współpracuje także z aktorami, dziennikarzami i coachami marki przy treningach prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych.

Więcej informacji: www.pracowniagier.com

 

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

ROZWIŃ
Print Form