Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

 

Strefa Rozwoju Mazowsza:

Zapraszamy do odwiedzenia interaktywnej przestrzeni organizowanej przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny (PPP-T) we współpracy z Miastem Płock oraz Siecią Przedsiębiorczych Kobiet. Co się będzie działo?

  • Konsultacje w zakresie oferty wsparcia przedsiębiorców na terenie miasta Płock
  • Prezentacja usług okołobiznesowych, szkoleniowych, informacyjnych, doradczych, proinnowacyjnych i finansowych oferowanych przez PPP-T
  • Warsztat #IamRemarkable” organizowany przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak ważna jest umiejętność autopromocji, dlaczego tak trudno jest mówić o swoich osiągnięciach i jak to przełamać. Zainteresowane osoby nauczą się mówić o swoich osiągnięciach w taki sposób, by nie były odbierane jako przechwalanie się, ale stały się skutecznym narzędziem pomagającym w osiągnięciu sukcesu zarówno na poziomie osobistym jak i zawodowym.

 

O Partnerze

Płock to wyjątkowe miasto, w którym bogata historia łączy się z dynamiczną teraźniejszością. Jego siłą napędową są zaangażowani, pomysłowi i twórczy mieszkańcy. Dzięki nim miasto stale się rozwija i staje coraz lepszym miejscem do życia, nauki, pracy i odpoczynku.

Samorząd Płocka tworzy dogodny klimat do działania dla przedsiębiorców, społeczników, ludzi kultury i sztuki. Tak kształtuje miejską przestrzeń, aby była przyjazna i otwarta na wszystkich, wspiera innowacyjne i kreatywne myślenie. Na to składają się zarówno inwestycje w infrastrukturę, jak i przedsięwzięcia aktywizujące lokalną społeczność.

Płock skutecznie pozyskuje środki z Unii Europejskiej, które wykorzystuje na realizację wielu przedsięwzięć. Efekty tych działań widać na każdym kroku. Dzięki unijnemu dofinansowaniu powstała m.in. obwodnica Płocka, nowy dworzec, a gruntowną rewitalizację przeszły zabytkowe budynki Małachowianki, najstarszej z istniejących szkół w Polsce. Nowe życie zyskały odmienione płockie bulwary wiślane, a tabor Komunikacji Miejskiej wzbogacił się o nowoczesne autobusy hybrydowe. Do dyspozycji mieszkańców i przyjezdnych są kilometry wyremontowanych ulic oraz nowych dróg rowerowych.

Płock to prężny ośrodek gospodarczy z dużym potencjałem przemysłowym. Sprawnie i nowocześnie zarządzane miasto z dobrymi perspektywami.

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

ROZWIŃ
Print Form