Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Med & Life Sp. z o.o.

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

Przestrzeń prezentacyjno-warsztatowa „A”:

  • 6 grudnia w godzinach 11:30-12:00: Prezentacja Viofor w kompleksowej rehabilitacji pocovidowej” 

Przestrzeń Partnera w Strefie Zdrowia: 

Szczegóły wkrótce

O Partnerze: 

Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów medycznych do terapii impulsowym polem magnetycznym i światłem LED w Polsce. Od ponad 20 lat oferujemy oparte na dowodach naukowych terapie, które pomagają poprawić efekty rehabilitacji i leczenia wielu schorzeń oraz mają zastosowanie w profilaktyce zdrowia i urody. Aktualnie, rodzina Viofor liczy ponad 60 zróżnicowanych funkcjonalnie elementów do zastosowania w warunkach klinicznych, ambulatoryjnych, rehabilitacji środowiskowej lub samodzielnie w domu pacjenta. Firma jest beneficjentem pomocy z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

Print Form