Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

 

Scena Główna: 

  • Partner debaty pt. “Zrównoważony rozwój. Szansa czy ograniczenie dla rozwoju turystyki?”, która odbędzie się 7 grudnia w godzinach 13:00-13:50.

Przestrzeń prezentacyjno-warsztatowa “A”:

  • Prezentacja pt. “Promocja walorów turystycznych Mazowsza na przykładzie działań Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej”, która odbędzie się 6 grudnia w godzinach 14:00-15:00.

Strefa Rozwoju Mazowsza: 

  • indywidualne konsultacje na temat możliwości współpracy i działań realizowanych przez MROT.

O Partnerze:

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna (MROT) jest organizacją pozarządową, której zadaniem jest promowanie walorów, atrakcji i produktów turystycznych Warszawy i Mazowsza. Jest ambasadorem mazowieckiej turystyki. Jako organizacja tworzy naturalną platformę realizacji wspólnych projektów swoich członków. MROT dysponuje pełną bazą wiedzy o ruchu turystycznym i atrakcjach Mazowsza oraz trendach ważnych dla rozwoju produktów turystycznych. Do stowarzyszenia należą samorządy, przedsiębiorcy, instytucje kultury i organizacje pozarządowe działające w obszarze turystyki i kultury na Mazowszu. Obecnie MROT zrzesza ponad 100 członków. Więcej informacji: www.mrot.pl .

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

 

ROZWIŃ
Print Form