Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

 

Scena Młodych: 

  • 6 grudnia w godzinach 11:00-11:50: Partner debaty pt. „Dlaczego osoby z pokolenia Z nie chcą być liderami?”

Przestrzeń Partnera w Strefie Młodych:

Zapraszamy do stoiska promocyjnego Inkubatora UW, na którym udzielane będą informację o dzialności sekcji, osiągnięciach w rozwoju start-upów oraz możliwościach współpracy. Dodatkową atrakcją będzie pokaz możliwości druku na drukarkach 3D, które są częścią prototypowni zarządzaną przez Inkubator UW.

 

O Partnerze: 

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego jest powołany w celu wspierania postaw i zachowań przedsiębiorczych w społeczności akademickiej, poprzez umożliwienie weryfikowania praktycznych pomysłów naukowych, technologicznych czy społecznych we współpracy z doświadczonymi ekspertami w bezpiecznych warunkach biznesowych. Pomagamy w rozwoju projektów biznesowych i społecznych znajdujących się w różnych fazach dojrzałości rynkowej. Organizujemy warsztaty, szkolenia, spotkania z ekspertami a także udostępniamy nowoczesną infrastrukturę i przestrzeń do pracy. W ramach współpracy z Wydziałem Fizyki do użytku oddaliśmy Makerspace@UW – centrum projektowania i druku 3D, pracownię elektroniczna i nowoczesną warsztatownię. Udostępniamy również przestrzenie coworkingowe i sale konferencyjne. Otworzyliśmy Inkubator UW dla studentów 21 marca 2017 roku. A od 1 lipca działamy jako sekcja Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

ROZWIŃ
Print Form