Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

Scena Główna:

  • 7 grudnia w godzinach 11:00-11:50: Debata pt. “Stabilność czy ryzyko? Skok na wyższy poziom gospodarki” z udziałem Pana prof. dr hab. inż. Adama Woźniaka, Prorektora ds. rozwoju, Politechnika Warszawska

Przestrzeń Partnera w Strefie Młodych:

Szczegóły wkrótce!

 

O Partnerze:

Nauka z Biznesem – Pod takim hasłem działa Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej jest jednym z ważniejszych ośrodków na Mazowszu wspierających transfer technologii i zarządzanie innowacjami, a także prowadzącym projekty badawcze i wdrożeniowe w dziedzinach technicznych. Projekty te są realizowane przy wykorzystaniu potencjału Politechniki Warszawskiej w obszarach projektów naukowych i badawczo-rozwojowych, jak również obejmujących swoim zasięgiem współpracę z otoczeniem uczelni i środowiskami biznesowymi.

CZIiTT PW jest multidyscyplinarnym ośrodkiem wspierającym inicjowanie oraz realizację projektów naukowych i badawczo-rozwojowych związanych z opracowywaniem oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań technicznych i nowoczesnych technologii w przedsiębiorstwach. Współpracujemy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego m.in. przy diagnozie kluczowych czynników stymulujących rozwój regionu.

CZIiTT PW wspiera także rozwijanie kompetencji w zakresie współpracy z przedsiębiorstwami produkcyjnymi, usługowymi i handlowymi, a także innowacyjnej dydaktyki oraz przedsiębiorczości akademickiej.

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej jest uczelnianym centrum kompetencyjnym dla usług doradztwa w zakresie patentów i praw autorskich.

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

ROZWIŃ
Print Form