Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

 

Scena Młodych:

  • 6 grudnia w godzinach 13:00-13:50: Partner debaty pt. “Rozwój lokalny dzięki zaangażowaniu młodych osób”. 

 

Przestrzeń prezentacyjno-warsztatowa “B”:

  • 6 grudnia w godzinach 11:00-12:30: Warsztat z zakresu angażowania młodych w sprawy lokalne. Szczegóły wkrótce.

 

Przestrzeń Partnera w Strefie Młodych: 

Szczegóły wkrótce

 

O Partnerze: 

Od 2004 r. misją naszej organizacji jest zwiększanie wpływu młodych ludzi na sprawy publiczne oraz rozwijanie postaw obywatelskich mieszkańców gmin, dzielnic i miast. Cele te realizujemy przede wszystkim poprzez kształtowanie młodych liderów, wspieranie i animowanie młodzieżowych rad oraz współpracę i dialog z przedstawicielami administracji publicznej, nauczycielami i pracownikami instytucji kultury i organizacjami pozarządowymi. Szkolimy młodzież oraz dorosłych pracujących z młodzieżą w zakresie aktywizacji obywatelskiej, demokracji i samorządności. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem podczas licznych szkoleń, warsztatów i konferencji. Korzystamy ze sprawdzonych metod i dbamy o upowszechnianie najwyższych standardów działań. Wierzymy, że dobre państwo jest wspólnotą otwartych, kompetentnych i zaangażowanych obywateli.

http://civispolonus.org.pl/

https://www.facebook.com/fundacjacivis

https://www.mlodziezowarada.pl/

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

 

ROZWIŃ
Print Form