Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia przestrzeni Partnera tworzonej we współpracy z Departamentem Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego już 6-7 grudnia!

Przestrzeń Partnera w Strefie Zdrowia:

  • Pomiary poziomu cukru we krwi
  • Pomiary ciśnienia
  • Masaże dłoni, karku
  • Konkurs „Anatomia na wesoło”
  • Warsztaty „Pielęgnacja cery”
  • Pokaz wykonania makijażu dziennego

O Partnerze:

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Medyczna Szkoła Policealna Nr 4 im. prof. Edmunda Biernackiego w Warszawie jest placówką kształcącą słuchaczy w zawodach z branży medycznej, pomocy społecznej oraz fryzjersko-kosmetycznej. Kształcimy w zawodach poszukiwanych na rynku pracy, w sposób atrakcyjny, na wysokim poziomie merytorycznym. Nasi słuchacze są wszechstronnie przygotowywani do przyszłej pracy zarówno w pracowniach zawodowych na terenie Szkoły jak i podczas zajęć praktycznej nauki zawodu u pracodawców. Oferujemy możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych w najlepszych Szpitalach Klinicznych, Instytutach, placówkach opieki społecznej, placówkach edukacyjnych czy gabinetach na terenie Warszawy. Uczestniczymy również w projektach finansowanych z Funduszy Unijnych, wzbogacając w ten sposób wyposażenie naszych szkolnych pracowni i umożliwiając naszym słuchaczom udział w bezpłatnych kursach zawodowych. W strukturze CKZiU działa również Centrum Kształcenia Ustawicznego, które oferuje bogatą gamę kursów kwalifikacyjnych i doskonalących. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nieustannie się rozwija.  Odpowiadając na potrzeby rynku pracy uruchamiamy możliwość kształcenia w nowych zawodach, tworzymy nowe pracownie, rozszerzamy grono partnerów współpracujących ze szkołą w zakresie kształcenia praktycznego.

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

ROZWIŃ
Print Form