Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Zapraszamy do odwiedzenia przestrzeni Partnera tworzonej we współpracy z Departamentem Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego już 6-7 grudnia!

Przestrzeń Partnera w Strefie Zdrowia:

  • Pomiary poziomu cukru we krwi
  • Pomiary ciśnienia
  • Masaże dłoni, karku
  • Konkurs „Anatomia na wesoło”
  • Warsztaty „Pielęgnacja cery”
  • Pokaz wykonania makijażu dziennego

O Partnerze:

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Medyczna Szkoła Policealna Nr 4 im. prof. Edmunda Biernackiego w Warszawie jest placówką kształcącą słuchaczy w zawodach z branży medycznej, pomocy społecznej oraz fryzjersko-kosmetycznej. Kształcimy w zawodach poszukiwanych na rynku pracy, w sposób atrakcyjny, na wysokim poziomie merytorycznym. Nasi słuchacze są wszechstronnie przygotowywani do przyszłej pracy zarówno w pracowniach zawodowych na terenie Szkoły jak i podczas zajęć praktycznej nauki zawodu u pracodawców. Oferujemy możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych w najlepszych Szpitalach Klinicznych, Instytutach, placówkach opieki społecznej, placówkach edukacyjnych czy gabinetach na terenie Warszawy. Uczestniczymy również w projektach finansowanych z Funduszy Unijnych, wzbogacając w ten sposób wyposażenie naszych szkolnych pracowni i umożliwiając naszym słuchaczom udział w bezpłatnych kursach zawodowych. W strukturze CKZiU działa również Centrum Kształcenia Ustawicznego, które oferuje bogatą gamę kursów kwalifikacyjnych i doskonalących. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nieustannie się rozwija.  Odpowiadając na potrzeby rynku pracy uruchamiamy możliwość kształcenia w nowych zawodach, tworzymy nowe pracownie, rozszerzamy grono partnerów współpracujących ze szkołą w zakresie kształcenia praktycznego.

 

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

Print Form