Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Catalonia Trade & Investment (ACCIÓ)

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

 

Strefa Rozwoju Mazowsza:

  • Konsultacje skierowane do firm, uczelni i centrów B+R o możliwościach współpracy z przedsiębiorstwami i instytucjami naukowymi z regionu Katalonii, a także możliwościach realizacji wspólnych projektów unijnych.

 

O Partnerze

Catalonia Trade & Investment (ACCIÓ) to agencja promocji regionu Katalonii.

Jesteśmy instytucją państwową z Hiszpanii, która działa w Polsce od 20 lat i pomaga polskim firmom rozpocząć współpracę z katalońskimi partnerami biznesowymi, technologicznymi i naukowymi. Pomagamy znaleźć dostawców innowacyjnych produktów i rozpocząć współpracę z firmami, centrami Badań i Rozwoju oraz placówkami naukowymi z Katalonii.

Przedstawicielstwo ACCIÓ w Polsce pomaga znaleźć partnerów do projektów biznesowych i naukowych. Jako instytucja państwowa, nie pobieramy żadnych opłat za nasze usługi dla polskich firm.

Jednocześnie promujemy region Katalonii jako doskonałe miejsce do otworzenia oddziału swojego biznesu i rozpoczęcia zagranicznej ekspansji w Hiszpanii i na pobliskich rynkach.

https://catalonia.com/

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia aktualności zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

Print Form