Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia Partnera 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia! 

 

Strefa Rozwoju Mazowsza:

  • Konsultacje skierowane do firm, uczelni i centrów B+R o możliwościach współpracy z przedsiębiorstwami i instytucjami naukowymi z regionu Katalonii, a także możliwościach realizacji wspólnych projektów unijnych.

 

O Partnerze

Catalonia Trade & Investment (ACCIÓ) to agencja promocji regionu Katalonii.

Jesteśmy instytucją państwową z Hiszpanii, która działa w Polsce od 20 lat i pomaga polskim firmom rozpocząć współpracę z katalońskimi partnerami biznesowymi, technologicznymi i naukowymi. Pomagamy znaleźć dostawców innowacyjnych produktów i rozpocząć współpracę z firmami, centrami Badań i Rozwoju oraz placówkami naukowymi z Katalonii.

Przedstawicielstwo ACCIÓ w Polsce pomaga znaleźć partnerów do projektów biznesowych i naukowych. Jako instytucja państwowa, nie pobieramy żadnych opłat za nasze usługi dla polskich firm.

Jednocześnie promujemy region Katalonii jako doskonałe miejsce do otworzenia oddziału swojego biznesu i rozpoczęcia zagranicznej ekspansji w Hiszpanii i na pobliskich rynkach.

https://catalonia.com/

Zapraszamy do udziału w 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 6-7 grudnia 2022 r.!

Zachęcamy do śledzenia aktualności zamieszczanych w Aktualnościach na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

ROZWIŃ
Print Form