Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. 2018/09/28

Pracownia Gier Szkoleniowych działa od 2004 roku. Jest pierwszym i największym w Polsce dostawcą usług i narzędzi szkoleniowych z użyciem gier i symulacji biznesowych. Eksperci PGS za pomocą gier i symulacji pomagają ludziom doskonalić umiejętności współdziałania w zespołach poprzez treningowy proces wchodzenia na coraz wyższy poziom kompetencji i osiągania wyników. Firma stale rozwija się i wprowadza nowe rozwiązania. W 2011r. założyła Experience Corner (pierwszy w Polsce sklep z grami i narzędziami interaktywnymi dla trenerów), a w roku 2015 zaprojektowała Competence Game (przełomową metodę pomiaru kompetencji z zastosowaniem gier online i w ten sposób stała się współautorem nowej kategorii narzędzi – gier kompetencyjnych).

Pracownia Gier Szkoleniowych projektuje gry dla największych marek globalnych. Trenują z nią wielkie koncerny, firmy rodzinne, instytucje międzynarodowe i administracja publiczna. Z PGS zagrało z nią już ponad 30 000 managerów wszystkich szczebli w Polsce i na świecie, a projektowane symulacje biznesowe wykorzystywane są m.in. na prestiżowych studiach MBA. Wszystkie usługi oferowane są odbiorcom zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Warto podkreślić, że Pracownia Gier Szkoleniowych jako jedyna prowadzi spotkania metodą gier także dla dużych zespołów, liczących nawet kilkuset osób.

Więcej informacji: www.pracowniagier.com.

 

PRACOWNIA GIER SZKOLENIOWYCH NA 9. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

Pracownia Gier Szkoleniowych zaprezentuje rozgrywkę symulacji biznesowej przygotowanej na potrzeby 9. Forum Rozwoju Mazowsza w oparciu o grę szkoleniową HEXgame.

Partnerem w strefie Pracownia Gier Szkoleniowych będzie obecny na rynku od 2011 roku Experience Corner – spółka utworzona przez założycieli Pracown Gier Szkoleniowych, sklep internetowy z grami i narzędziami interaktywnymi wykorzystywanymi podczas konferencji, szkoleń, prezentacji, wystąpień, szkoleń.

 

AKTYWNOŚCI W STREFIE PARTNERA

FORECAST DLA MAZOWSZA – symulacja biznesowa oparta o model HEXgame
Kiedy?

17 października, godz. 11.20 – 16.00

Zapisy:

Aktywność przeznaczona jest wyłącznie dla przedstawicieli Partnerów 9FRM

Wszyscy uczestnicy powinni zarejestrować się jako uczestnik 9FRM.

Jak będziemy grać?

Gra umożliwi uczestnikom doświadczanie realnych wyzwań jakie mogą pojawiać się na Mazowszu w perspektywie przyszłości i najbliższych 20 lat rozwoju regionu.  Zostali do niej zaproszeni przedstawiciele Partnerów 9FRM.

Gra ma uznanie międzynarodowe i była realizowana w rozmaitych kontekstach społecznych oraz gospodarczych.  Uczestnicy mogli wspólnie rozwiązywać wirtualne problemy, a następnie podzielić się swoimi wnioskami, spostrzeżeniami oraz porozmawiać o identyfikowanych przez nich trendach rozwojowych oraz potencjalnych kierunkach w jakich będzie zmierzać przyszłość Mazowsza.

Prowadząca:

Agnieszka Szymańska  – trener i coach z 15-letnim doświadczeniem.  Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, budowania relacji z klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, szkoły coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/ Wszechnica UJ. Zawód trenera jest dla niej realizacją pasji, co w połączeniu z doświadczeniem w biznesie, pozwala na pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb szkoleniowych klienta.

PREZENTACJE I KONSULTACJE W STREFIE PARTNERA

Metody gier i symulacji – wyzwania związane z zarządzaniem w zmianie
Kiedy? 18 października, godz. 10.00 – 14.00

Bez zapisów. Należy jednak zarejestrować się jako uczestnik 9FRM.

Co pokażemy? O czym opowiemy?

Kontekst merytoryczny prezentacji i konsultacji będzie dotyczył tematu wyzwań związanych z zwiększaniem zaangażowania, podwyższaniem kompetencji, wdrożeniem nowych pracowników, zarządzania zespołami i budowaniem zespołów.

Podczas zajęć eksperci Pracowni Gier Szkoleniowych oraz Experience Corner będą prezentować narzędzia wykorzystywane podczas konferencji, wystąpień, szkoleń itp.

Kogo zapraszamy? przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji publicznych i organizacji pozarządowych, a także inne osoby zainteresowane tematyką gier strategicznych
Aktywności prowadzą: konsultanci Pracowni Gier Szkoleniowych

 

Print Form