Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Marek Bal 2017/10/13

Marek Bal 

Założyciel i właściciel firmy Kratki.pl

Założyciel i właściciel firmy Kratki.pl., mający 20 – letnie doświadczenie i wysokie kompetencje w prowadzeniu firmy. Kierował projektami B+R oraz inwestycyjnymi, realizowanymi w firmie od początku jej istnienia. Posiada doświadczenie w relacjach z klientami biznesowymi z całego świata. Stworzył od podstaw firmę produkcyjno – handlową, która jest uznanym producentem w branży kominkowej w Polsce i Europie. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami biznesowymi oraz polityką handlową na terenie Polski i rynku światowym. Ponadto posiada długą praktykę w inicjowaniu i podejmowaniu decyzji, mających na celu maksymalizację wyników sprzedaży, obrotu i udziału w rynku krajowym i międzynarodowym. Dodatkowe jego umiejętności to: wysokie zdolności myślenia strategicznego, planowania, przewidywania i organizowania, niezbędne przy koordynowaniu  projektów badawczych i biznesowych.

Prywatnie mąż i ojciec szóstki dzieci.

Spotkaj się z Ekspertem podczas wystąpienia “Dotacje to koszt czy zysk?” 26 października w godzinach 13.05-13.25. Prezentacja odbędzie się po debacie o “Finansowaniu innowacji” (g. 12.00-13.00).

 

Print Form