Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Łukasz Madej 2017/10/20

Łukasz Madej
Prezes Zarządu Pro Development
Inicjator Kampus+

Łukasz Madej związany jest z rynkiem nieruchomości od kilkunastu lat. Obecnie pełni funkcję prezesa ProDevelopment – firmy doradczej działającej na rynku mieszkaniowym i mieszkaniowo-komercyjnym. Jako profesjonalny konsultant doradza w zakresie budowy strategii rozwoju obszarów inwestycyjnych zarówno inwestorom prywatnym, jak również podmiotom samorządu terytorialnego, prezydentom miast i wójtom gmin. Jednocześnie jest prezesem zarządu spółki Kampus+ CEZAMAT powołanej jako platformę współpracy świata nauki i biznesu w celu rozwoju nowych technologii.

Swoje doświadczenie na rynku nieruchomości zdobywał m.in. w firmie REAS, gdzie jako konsultant doradzał przy realizacji procesu inwestycyjnego. W 2005 roku związał się z redNet Property Group, pełniąc rolę dyrektora zarządzającego odpowiadał za rozwój usług skierowanych na rynek deweloperski. W 2007 roku został wiceprezesem największej w kraju agencji nieruchomości Home Broker, w której odpowiadał za rozwój działalności firmy na pierwotnym rynku nieruchomości.

Łukasz Madej jest ekspertem branży nieruchomości, wielokrotnie uczestniczył jako prelegent w najważniejszych wydarzeniach branżowych i środowiska uczelni wyższych, a także komentował zjawiska rynkowe dla mediów.

Jest pomysłodawcą idei Kampus+, rozwoju i integracji technologii z obszaru Smart Living, zbudowania platformy realnej współpracy biznesu z nauką, wykorzystania możliwości wzmocnienia polskiej gospodarki.

Spotkaj się z Ekspertem podczas wystąpienia  “Integracja usług dla miast” 25 października w godzinach 14.05-14.25. Prezentacja odbędzie się po debacie “Integrowanie usług dla mieszkańców”.

 

 

 

Print Form