Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Impro Biznes 2017/10/23

Katarzyna Michalska – aktorka, absolwentka słynnej „Filmówki” w Łodzi pod opieką Jana Machulskiego.

Odkąd poznała impro z pasją zaczęła działać na rzecz rozwoju tej sztuki w kraju.  Jest „Matką Założycielską” pierwszej zawodowej (aktorzy dyplomowani) grupy impro w Polsce Teatru Improv AB OVO. Chcąc zintegrować środowisko improwizatorów  zorganizowała pierwszy festiwal 321IMPRO inspirując kolegów do kolejnych festiwali w największych miastach w Polsce. Swoją pasją „zaraziła” wiele osób przyczyniając się do powstania wielu nowych grup impro. Od 7 lat do Konstancina na festiwal zaprasza Mistrzów Impro jednocześnie trenerów z Kanady, Niemiec czy Francji dając improwizatorom możliwość rozwoju a publiczności wysoki poziom improwizowanych spektakli. Do współpracy przy swoich autorskich improwizowanych spektaklach zaprosiła m.in. Kabaret Hrabi, Artura Andrusa, Kinoteatr Mumio oraz wielu znanych aktorów. Sama również jest zapraszana do wielu projektów m.in. przez Marcina Perzynę do programu dla TVP 2 „Mów mi Mistrzu” czy Darka Kamysa do roli w improwizowanym serialu „Spadkobiercy”, jak również przez Romę Gąsiorowską dla której przygotowała „W-Arte Impro Show” z udziałem Teatru AB OVO oraz aktorami m.in.Elą Romanowską, Anną Czartoryską-Niemczycką i Kacprem Kuszewskim.

Jako ekspert od impro została zaproszona do współpracy przez Momentum Trainers czyli Joannę Gdaniec i Beatę Kapcewicz do poprowadzenia szkolenia z „Impro sprzedaży”. Razem z kolegami z zespołu stworzyła przestrzeń Warsztatyimproabovo i od  tej jesieni stacjonarnie i regularnie uczy improwizacji w Warszawie zapraszając na na zajęcia aktorów, młodzież, dorosłych amatorów, oraz biznes, bo jak twierdzi :” impro jest dla każdego” „impro nam Polakom jest bardzo potrzebne i powinno być przepisywane na receptę zamiast leków”. Jesienią tego roku znalazła się w złotej dziesiątce Kobiet Sukcesu Mazowsza zostając laureatką tego prestiżowego konkursu.

Prywatnie jest żona muzyka, mamą 2 nastoletnich dzieci. Uwielbia swoje role w życiu: domatorki, artystki i business woman. Każdej z nich daje jej własną przestrzeń do działania.

Print Form