Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Dorota Drozdowska-Szymborska 2017/10/10

Dorota Drozdowska-Szymborska

Założycielka Fundacji Drabina Rozwoju

pedagog, trener, psychoterapeuta, producent. Autorka licznych projektów interdyscyplinarnych w tym programu psychoedukacyjnego DRABINA zrealizowanego w kilkunastu tysiącach klasach w Polsce. W 2005 roku stworzyła Fundację Drabina Rozwoju, w której łączy psychoedukację, nauki przyrodnicze , artystyczne i bajkoterapię z multimediami i nowymi technologiami. W 2011 roku nominowana w konkursie ONET.PL KOBIETA DEKADY a w 2014 roku nominowana w konkursie SUKCES PISANY SZMINKĄ. Jej Fundacja zdobyła nagrodę INNOWATORA PO KL 2011 za projekt „Grajki Pomagajki” . Fundacja wybudowała innowacyjny ośrodek edukacji ekologicznej i kulturalnej – Multimedialne Centrum NATURA w Ostrołęce . To pierwszy tego typu obiekt w Polsce, w którym znajduje się sala w ekranem 360 stopni do emisji filmów 7 D, sala do szkoleń oraz wystawa technologii środowiskowych. Obecnie rozbudowuje Centrum o salę widowiskową , czytelnię oraz sale do zajęć artystycznych – w tym sztuki TRASH ART.

Spotkaj się z Ekspertem podczas debaty “O rozwiązaniach zwiększających jakość życia mieszkańców” 26 października w godzinach 12.00-13.00.

 

 

Print Form